Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket Tavsiyesi

StrongSpin

Recommended Posts

Orta seviye oyuncuyum . Eski raketim spin ve hız yönünden bana yetmiyor. Genellikle bol spinli , bh ve fh vuruşlarda zorlanmam. Atak oyunlarını seviyorum ama defansımda iyidir. Bi raket alıp raket alma işini bitircem yanı uzun ömürlü olcak. Haftada 5 gün 2'şer saat antreman yapıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın StrongSpin,

Sanırım 3. kez raket tavsiyesi isteyen başlık açıyorsunuz. Gelen cevaplar sizi tatmin etmediyse de aynı başlıkta devam edin. Önceki başlıklarınıza birçok cevap gelmiş. ALL+ OFF- civarı herhangi bir raket almanız işinizi görecek. Bu kadar uğraşmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. Zaten ilk defa kombo raketiniz olacakmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Orta seviye oyuncuyum . Eski raketim spin ve hız yönünden bana yetmiyor. Genellikle bol spinli , bh ve fh vuruşlarda zorlanmam. Atak oyunlarını seviyorum ama defansımda iyidir. Bi raket alıp raket alma işini bitircem yanı uzun ömürlü olcak. Haftada 5 gün 2'şer saat antreman yapıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Raket alma işi bitmez çünkü raketler uzun ömürlü değildir. Hele sizin gibi haftada 5 gün 2 saat antrenman yapan biri için daha kısa ömürlüdürler. Sizin daha önce hazır raketlerle oynadığınızı tahmin ediyorum. Dolayısıyla birdenbire pahalı,çok spinli ve hızlı olan bir ekipman yerine orta seviyeye hitap eden hatta mümkünse 2. el bir ekipman almanızı tavsiye ederim. Forumda ekipman satanlardan bulabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..