Jump to content
Masatenisi.org Forum

Oyun Oynayalım

bsg18

Recommended Posts

Selamlar...

Burada size çok sevdiğim bir oyunu paylaşmak isterim...Neden seviyorum bu oyunu? Çünkü camı parmakla ovalayınca çıkan ses çooook hoşuma gider.Bir bakmanızı tavsiye ederim

Camı tamamen silebilen varmı?

http://members.home.nl/saen/Special/whitechristmas.html

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen camı silecektin gerisini o halledecekti selim abi.... :)

Bu gün camı silen yarın yerleri siler etesi gün yemek yapar..bu iş bulaşık yıkama derken...Adama sonunda etek giydirir.

Bu oyun benim karizmayı çizer ...Uzak durmakda fayda var

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam ben bu oyunu buraya oyun oynayalım diye değil,adamın esprisine gülelim diye attım.Yoksa biz oyun yaşını çooktan geçtik..Ama bu aralar oyuncak arabayı modifiye etme sevdası başladı gidiyor...Eğer arabanın modifiyesini bitirirsem resmini koymaya çalışırım..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O arkadan çıkan ışık yani egsoza led taktım iç taraftan..Herkesin yorumlarını bekliyorum..Okuyup geçmeyin lütfen....Bunu okuyupta yorum yazmadan geçmeyin...Birde arabaya daha neler yapabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum...Butterfly armasıda koydum nasıl olmuş...Yorumlarınızı eksik etmeyin,sabırsızlanıyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne alakası var? ona bakarsak bu paylaşımı yöneticilerden arno paylaşmıştı..Ama o zaman saçma demiyorlardı? Eğer o modifiye işini diyorsanız bu modifiye işine merak sarmış 40 yaşında büyüklerimiz var? Neresi çocuk bahçesi buranın?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çocuk bahçesine çevirmişsin burayı bsg18 bu nedir yav böyle saçma sapan bir paylaşım.

Sayın bsg18 yaptığı kadarıyla yada olduğu kadarıyla bir maket model arabayı bizimle paylaşmış...

Hobi sevgili Burak... Hobi...Dünyanın en güzel şeyi..

Bana göre dikkat dağınıklığı olan kişilerin bu sorundan kurtulmak için yapacağı en güzel ve tek uğraşı..

İlerki yaşlarda yanlız kalmaktan kurtulmanın tek çağresi...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın bsg18 yaptığı kadarıyla yada olduğu kadarıyla bir maket model arabayı bizimle paylaşmış...

Hobi sevgili Burak... Hobi...Dünyanın en güzel şeyi..

Bana göre dikkat dağınıklığı olan kişilerin bu sorundan kurtulmak için yapacağı en güzel ve tek uğraşı..

İlerki yaşlarda yanlız kalmaktan kurtulmanın tek çağresi...

ktm

Dikkat dağınıklığı değil de can sıkıntısı diyelim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben ilk paylaşılan oyun için yorum yaptım. Maket arabalara tabi ki bir lafım yok. Ama bsg18 in ilk yazısındaki linke bakarsanız cam silme oyunu diye bir oyun çıkıyor. Yorumum onula ilgili.

Oyunu tamamen oynasaydınız anlardınız neden koyduğumu.Adamın esprisine güllelim diye...Yoksa biz oyun oynayacak yaşı çoktan geçtik..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 12 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..