Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara'da Masa Tenisi Sporu

Guest yalpaslanus

Recommended Posts

Lise-1 öğrencisi oğlumun hafta sonları (cumartesi ve pazar) katılabileceği bir masa tenisi okulu arıyorum.

Bu konuda bana, oğlumu kaydettirebileceğim klüp, spor okulu v.b adresler verebilirmisiniz. Ankara'nın Bahçelievler semtinde oturuyoruz.

Teşekkürler,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara'da kulüp bulman biraz zor. Çocuğun seviyesi iyiyse belki bulursun. Bunun dışında masa tenisi öğrenebileceği yer Keçiören'de Dursun Hoca'nın yeri. Forumda bununla ilgili çok mesaj var inceleyebilirsin. Hafta içi ve hafta sonları devamlı masa tenisi oynanılan bir yer. Mesafe uzak değil diyorsan gidebilirsin. Bir de Ankara Masa Tenisi derneği açılacak-açıldı diye haberler duyduk. Ama şu anda ne oldu bilemiyorum. Eğer böyle bir dernek açıldıysa sizin için daha uygun olur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Ankara Masa Tenisi Dernegi Bahcelievler'de bir lisenin spor salonunu kiralamislar .

Sanirim cok yakin zamanda aktif hale getirecekler .

Kolay gelsin

Ankara'da kulüp bulman biraz zor. Çocuğun seviyesi iyiyse belki bulursun. Bunun dışında masa tenisi öğrenebileceği yer Keçiören'de Dursun Hoca'nın yeri. Forumda bununla ilgili çok mesaj var inceleyebilirsin. Hafta içi ve hafta sonları devamlı masa tenisi oynanılan bir yer. Mesafe uzak değil diyorsan gidebilirsin. Bir de Ankara Masa Tenisi derneği açılacak-açıldı diye haberler duyduk. Ama şu anda ne oldu bilemiyorum. Eğer böyle bir dernek açıldıysa sizin için daha uygun olur.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 40 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..