Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hayalinizdeki Tahta

o.han yılmaz

Recommended Posts

hayal ettiğim tahtayı sizinle paylaşmak istedim.hayal olsada ileride hayal ettiğim tahta üretildiğinde ''bakın bunu ben seneler öncesinde düşünmüştüm adamlar şimdi üretiyorlar <_< ''demek için bu konu benim kanıtım olabilir. asıl konuya gelirsek hayalimdeki tahtanın markası 3TF(turkish table tennis force)ve yerel üretim. 4(en son katmanlar zeytin ağacı)+2bor katman lı olan tahtanın sapındaki marka yazan bölümünde(nasıl yazıcağımı bilemedim)küçük bir lahmacun var.Bu oyunda acıktığınız zaman maçı hemen kazanıp yemek yemeye gitmenizi sağlar :D . tahta çok hızlı ama bor sayesinde kontrolüde fena değil.özellikle zeytin ağacı tahtanın hafif olmasını sağlıyor.tahtanın hissi o kadar güzelki sanki ayranın bardağa doldurulmasındaki sesi duyuyorsunuz.tahtanın ortasında osmanlı logosu var.sanırım biraz olayı abarttım ve böyle bir tahta üretilirmi bilmem.Ama olsun hayal etmek güzeldi.siz de hayalinizdeki tahtalayı paylaşırsanız sevinirim. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben 2 kere denedim bu işi çok zor.bi tanesinde laminat parkeyi raket şeklinde kestim.sonuç çok hızlı ve ağır.(yamuk yumuk bişey olmuştu.oysaki çok uğraşmıştım).2.side http://www.masatenisi.org/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=972bu gördüğünüzde hiç yorulmadım. :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@swan:

Hocam isterseniz uçan balonların gazlarından koyalım da raket her topu kendi göndersin karşıya. :D

@ o.han:

O ilk dediğini ben hani ampuller felan vardır ya devre yapmak için 5. sınıftaki konularda geçen sene işlediydik.Onların içinden çıkan tahtalardan yaptıydım.Penseyle kopara kopara yapmıştım.Sap felan yoktu.Topa smaç vursan eziliyordu vallaha.Sonra çöpe attım.İkinciye gelecek olursak zaten uğraşmana gerek yok,mor neyin bozmuş tahtayı.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nerden bor bulabilirim diye sormıycam zaten amerika sağolsun(!) boru çkaramıyoruz..raketin katmanlarını yapıştırmak ayrı bi dert.zeytin ağacı bulunur ama nasıl kescem.kestikten sonra marangoza versem adamın bakmadan hayır diyeceğini adım gibi biliyorum. lahmacunuda bulurum ama sapın içine nasıl koyabilirimki.benim biricik tahtam hayal olarak sonsuza dek aklımda kalcak :uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla tahtanın içi tümden hava dolu olsun sapını sıkınca raket sertleşsin gevşetince yumuşasın. hem kontrol hem hız bir arada sadece sık gevşet yapıcan saptan yerine göre

Senin raket sapı mutluluk çubuğu gibi bir şey olmuş:)) Ben de sap içine pil koyup raket ucundaki zehirli minik okları fırlatan cihaz sayesinde rakibin kaslarında geçici paralizi oluşturmayı düşünüyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..