Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yasaka Turnuvası

Recommended Posts

Turnuva gerçekten ilk sefer yapılmasına rağmen güzeloldu.Haberiiz olsun Perşembe akşamı saat 22.00'de Tek Rumeli Televizyonunda maçların bir kızmını yayınlıyacaklar.Bursaekibi olarak kupa ve madalyaları toplayıp geldik.Ben madalya ve kupa alan tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum.Birdahaki turnuvada görüşmek üzere Mustafakemalpaşa'dan herkese selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim kadarıyle:Bursa bölgesinden 30-39 yaş katagörüsünde:Aykut-Engin ve Cüneyt kardeşlerimiz katıldılar.Cüneyt çerek finalde ,Engin ise yarı finalde kaybettiler.40-49 yaşlarda ise Bursa bölgesinden:Mehmet Şen-Ersun Hocam-Sadi Usta ve Kemalpaşalı Aydın katıldılar.Ersun Hocam çok güzel maç çıkardı.Gruptan 1.olarak çıktı.Üst grupta ise şansız bir şekilde Sadi ile eşleşti.Sadi 'ye şansız bir şekilde elendi.Bense gruptan ikinci olarak çıktım.üst gruptan rakibimi yendikten sonra Bursa bölgesinden Mehmet ŞEN'le eşleştim.Mükemmel maç oldu.Mehmet abi'yi tebrik ediyorum.Çeyrek finalde Mehmet'i geçtim ve yarı finalde ise İstanbul bölgesinden tırtılcı Yılmaz abiyle oynadım.onuda yarı finalde eledim.Finalde yine İstanbul bölgesinden Atilla ile oynadım.Heyecanlandım ve tabiikide yorulunca finali 3/1 kaybettim.Ben ikinci oldum.40-49 yaşta Atilla birinci.Aydın ikinci.Sadi:üçüncü oldu.Ama ben şunu yazmak istiyorum,daha düne kadar Bursa'yı kimse bilmiyordu.Ama şimdi ise Bursa Veteranlar Derneğini tanımıyan - bilmiyen yok.Biz baş koyduk,Türkiye'ye dernğimizin adını duyuracağız.Ben özellikle bana antremanda yardımcı olan ve bana top tutan Bursa bölgesinden Ersun Hocama caanı gönülden tebrik ediyorum.Hocam sen olmasaydın bu ikinciliği alamazdım.Sana nekadar teşekkür etsem azdır.Kemalpaşa'dan sevgilerle.Birdahaki Veteranlar turnuvasında görüşmek üzere.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim bildiğim kadarıyle:Bursa bölgesinden 30-39 yaş katagörüsünde:Aykut-Engin ve Cüneyt kardeşlerimiz katıldılar.Cüneyt çerek finalde ,Engin ise yarı finalde kaybettiler.40-49 yaşlarda ise Bursa bölgesinden:Mehmet Şen-Ersun Hocam-Sadi Usta ve Kemalpaşalı Aydın katıldılar.Ersun Hocam çok güzel maç çıkardı.Gruptan 1.olarak çıktı.Üst grupta ise şansız bir şekilde Sadi ile eşleşti.Sadi 'ye şansız bir şekilde elendi.Bense gruptan ikinci olarak çıktım.üst gruptan rakibimi yendikten sonra Bursa bölgesinden Mehmet ŞEN'le eşleştim.Mükemmel maç oldu.Mehmet abi'yi tebrik ediyorum.Çeyrek finalde Mehmet'i geçtim ve yarı finalde ise İstanbul bölgesinden tırtılcı Yılmaz abiyle oynadım.onuda yarı finalde eledim.Finalde yine İstanbul bölgesinden Atilla ile oynadım.Heyecanlandım ve tabiikide yorulunca finali 3/1 kaybettim.Ben ikinci oldum.40-49 yaşta Atilla birinci.Aydın ikinci.Sadi:üçüncü oldu.Ama ben şunu yazmak istiyorum,daha düne kadar Bursa'yı kimse bilmiyordu.Ama şimdi ise Bursa Veteranlar Derneğini tanımıyan - bilmiyen yok.Biz baş koyduk,Türkiye'ye dernğimizin adını duyuracağız.Ben özellikle bana antremanda yardımcı olan ve bana top tutan Bursa bölgesinden Ersun Hocama caanı gönülden tebrik ediyorum.Hocam sen olmasaydın bu ikinciliği alamazdım.Sana nekadar teşekkür etsem azdır.Kemalpaşa'dan sevgilerle.Birdahaki Veteranlar turnuvasında görüşmek üzere.

Bursa Vetaranlar Derneğini bu başarılarından dolayı tebrik ederim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende Bursa veteranlar Derneğini kutlamak isterim kurulduktan kısa bir süre sonra özellikle kendi illerinde çok iyi işler yaptıklarını duydum . İyi bir fayanışmanın neler yapabileceğini göstermişler. Böyle giderse eminim tüm Türkiye Bursadan bahsedecekler. Başarılarının devamını dilerim .

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın hocam,

Sizi çok tebrik ediyorum. Sırasıyla Mehmet Şen ve Yılmaz Yatak'ı yenmeniz bence çok çok iyi bir başarı, oyun olarak en son gördüğümden bu yana demekki daha da ilerlediniz. Tırtıkçı Yılmaz'ı yenmesi ise süper olmuş, çok ters bir oyuncudur. Bu vesileyle tüm Bursa ekibini tebrik eder, başarılarınızın artarak devamını dilerim.

Selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet hocam herşeyin başı sıkı bir antremandan geçiyor.İnşallah Allah kısmet ederse Mart ayında düzenlenecek Veteranlar masa tenisi turnuvasınada Bursa ekibi olarak bir minübüsle gelmeyi planlıyoruz.Hocam sizinlede maç yapmayı çok özledim,sizden öğreneceğim daha çok teknikler avar özellikle sizin servislerinize hayranım.Bursa'dan selamlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Mehmet hocam herşeyin başı sıkı bir antremandan geçiyor.İnşallah Allah kısmet ederse Mart ayında düzenlenecek Veteranlar masa tenisi turnuvasınada Bursa ekibi olarak bir minübüsle gelmeyi planlıyoruz.Hocam sizinlede maç yapmayı çok özledim,sizden öğreneceğim daha çok teknikler avar özellikle sizin servislerinize hayranım.Bursa'dan selamlar.

Aydın Hocam,

Teveccüh göstermişsin teşekkürler, En kısa zamanda oynarız inşallah. Bu aralar servislerimde sıkıntı var, iyi atamıyorum. Servis çalışmam lazım hem de çok :salak:

Tüm Bursa ekibine selamlar,

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ersun abi selam

Bravo abi İstanbulda kupa ve madalya bırakmamışsınız Maşşaallah valla Bursa ekibine tebrikler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ersun hocam fotoğraflar muhteşem, elinize sağlık. yanlız bunlar 4 küçük foto halinde tek bir ekranda gözüküyor. diğer arkadaşlar ister mi bilmiyorum ama benim resimlerin orjinal hallerini paylaşır ya da mailden vs. gönderirseniz çok sevinirim. hatıra olarak arşivimde kalmasını isterim. brdlr@hotmail.com

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ersun hocam fotoğraflar muhteşem, elinize sağlık. yanlız bunlar 4 küçük foto halinde tek bir ekranda gözüküyor. diğer arkadaşlar ister mi bilmiyorum ama benim resimlerin orjinal hallerini paylaşır ya da mailden vs. gönderirseniz çok sevinirim. hatıra olarak arşivimde kalmasını isterim. brdlr@hotmail.com

Bora cığım,ne demek en kısa sürede senin ve Ozan ın fotolarını atarım sana..Foto boyutları bayağı büyük olduğu için birazda acele ile birleştirerek küçültmeye çalıştım..Görüşmek üzere..Herkese Selamlar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam önce tebrikler....

Ortalığı yem yeşil yapmışsınız...Topladığınız kupalar ve madalyalar....Oradan bizlere Yeşil Yeşil bakıyorlar..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayın Hocam önce tebrikler....

Ortalığı yem yeşil yapmışsınız...Topladığınız kupalar ve madalyalar....Oradan bizlere Yeşil Yeşil bakıyorlar..

ktm

Teşekkürler Selim hocam..7 den 70 e her yaş grubundan 200 e yakın üyemizin olduğu derneğimizin, kuruluşundan çok kısa süre içinde yakaladığı sıcak,samimi,seviyeli ve birbirine kenetlenmiş birliktelik atmosferi ile sporumuz adına daha pek çok güzelliklere imza atacağına inanıyor,siz değerli dostlarımızı da en kısa sürede yeşil Bursa mıza bekliyoruz..Herkese Selamlar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 15 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..