Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dev Anket!

swan

Recommended Posts

Beleş ise alayına..Bide bakın ben ilk kişiyim diye bana daha çok beğendim basın taammı????? !!!

Çookk güzel bir tahta.Odun ama dağları deler.

http://www.google.co...%3D439544%26tit

http://ospblades.com/our-blades/

Oylari göremin bakamın :D

Bide tahtanın tam resmini koyamadım ama linklerde mevcuttur...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam bi sürü maştusita pro resmi çıkıyor mavi saplı olanı mı dediğin? ben ekliyim

not: bsg dostum burada oy verilmiyor sadece makara kukara var

Offf ya nedenn???? Verilseydi açık ara öndeydim alacaktım masatenisi.com dan istediğimi.... :uzgun:

Not:Bu bir şakadır..Ciddiye almayın..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://video.google....672946880&hl=tr

ankete katılan arkadaşlara bir kıyak. emrah ablak tarafından yaratılan bir klip

Alkolik kuşlarmış klibin adı. Bi metalciden de böyle bir şey beklerdim zaten :P::D:lol::o) - :o] - :) - :/ - '_' - ;_;

Not : Şaka yapıyorum hocam anlamışsınızdır da hatırlatayım dedim hani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

tanju hocam ikinci koyduğunuz tahtanın modeli nedir? ozan hocamın favorisi waldner black devil gerçi herkes görür görmez tanımıştır. aynştayn gibi adamım durduramıyorum kendimi

Sanırım 70'lerden kalma eski stiga tahta konik sap modeli. Saadettin Bey daha iyi bilir. O zamanlar oyuncunun adına izafeten yapılan tahtaların sapına resim de koymak güzel bir uygulamaymış bence. Bir de saplar vernikli ve doğal ağaç renginde üretiliyormuş, bence daha güzel. Şimdikilerde bir renk cümbüşü almış gidiyor albeniyi ve çeşitlemeyi artırmak dolayısıyla tüketimi de artırmak için. Yeni üretilenler kalıcı olamıyor, firmalar sürekli yeni tahta piyasaya sürüp eskileri üretimden kaldırıyorlar. Artık yenilikleri takip edemez olduk, umarım hep daha iyisini üretiyorlardır. Temennimiz o.

10m2_4fe_u7e5z.jpg

1979 yılında Kjell Johansson 13 yaşındaki öğrencisini izliyor. Çocuğun adı Jörgen Persson. Kjell Johansson, geçen sene 24 Ekim'de 65 yaşında vefat etmiş. Dünya çapında bir sporcunun erken yaşta vefatı üzüntü veriyor. Allah rahmet eylesin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hocam ups antrenmanına kalmış 12-13 saat. ben sana spin yağdıracam. japonun kesikli garip backhandini çalışıyorum yastıklar üzerinde...yarına hazır olur

backhand kesik şut: loading..%76

spin(sağlı sollu içbükey dışbükey): load complete %100

zigzag servis: load complete with some errors

kafaya küt: excellent! mutteşem! yok böyle bir load

syntax error...

syntax error...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 54 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..