Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tbs İçin Lastik Tavsiye

mhcvx90av

Recommended Posts

Arkadaşlar uzun zamandır oynadığım Stiga Energy WRB & Sinus Selected 2.0 & Desto F3 Bigslam maks kombiyi değiştirerek TBS tahta üzerinde 2.0 Sinus selected ve Donic Acuda S2 2.0 lastiklerle oynamaya başladım. TBS tahta st sap olduğundan sanırım biraz farklı geldi bana ve kombi hızlı ama Energy WRB ye göre masaya yakın alanda kontrolü daha zor oldu. Belki tahta ağırlığı da bunda etken oldu, buna karşın TBS tahtayı bu lastiklerle çok daha hisli ve swetspotu daha geniş buldum. Herhalde alışmam zaman alacak, özellikle masaya yakın oyunlarda. Şimdi sizlerden isteğim topu tutacak ve kombiyi biraz olsun hafifleterek spinli bir hale getirecek lastik tavsiyesi. FH ve BH iki yönlü spin çekebiliyorum ve daha çok kontrollü atak oyunu tercih ediyorum, spine kontra spin ve blok dahil oyunu çok yönlü oynayabiliyorum, topun masada daha fazla kalarak oyun zevkini artırması neticeden daha önemli geliyor bana. İşte bu nedenle hızı biraz yavaşlasa bile spinden taviz vermesin ve biraz da hafif olsun istiyorum. Hangi lastikleri tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..