Jump to content
Masatenisi.org Forum

Dusundugum Kombo Raket...yorumlarinizi Bekliyorum...

djtfg

Recommended Posts

http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=1009 bu combo raketi dusunuyorum... bu 2nci kombo raketim olcak...

Masaya orta mesafeden cogunlukla ofansif oynarim...

FHde hep atakta oynarim rakibimi spinlerle ve hizli toplarla hep defansta birakirim...

BHde arada defans arada atak oynarim...yine bhde de iyi topspinlerle rakibimi defansta birakmaya calisirim..

Ve servisim icin kisa side spin servisleri iyi yapabilecek lastigi tercih etmek istiyorum...

Son olarak sayiyi cabuk bitirmeye calisirim sayi uzayinca genellikle hata yapip sayi kaybettigim icin hep atak oynuyorum...

Bu kombo acaba uygun mudur bana???

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Onceden LKT instinct tahtanin 2 tarafinada Friendship 729 Super 2.2 mm olan raketle oynuodum...

yaklasik 1.5 yildir bu raketle oynadim ve artik spin ve hizi az gelmeye basladi...

Simdi biraz daha iyi bir raket yapmak istiyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

şimdi oldu. Bi tavsiyede bulunamayacağım o kadar tecrübem ve ekipman bilgim yok ama olsun. Ama ben 2 buçuk yıldır aynı raketle oynuyorum. Son yarım yılı düzenli antrenman yaparak. Hala raketimi değiştirmek istemiyorum. Onunla o kadar bütünleştim ki başka bir lastiğe yada rakete uyum sağlayamayacağımı düşünüyorum. Bi ara ben de hızlı bişi mi alsam dedim. Ama tekniği oturtup kendi hareketlerimi hızlandırmak ve kontrollü oynamak daha mantıklı geldi. Aklıma gelmişken yazayım dedim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 27 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..