Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Lastikleri Genellemesi Ne Kadar Doğru

FEDAİ

Recommended Posts

Okuduğum yazılarda "çin lastikleri" genellemesini çok görüyorum.Elimde 6 çeşit çin lastiği (frendship) var. Geçen hepsini söküp bebe yağının etkisini görmek için tuningledim.Süngerleri farklı farklı.Birinden su bazlı yapıştırıcıyı sökmek beş dakikamı alırken başka bir modelinde yapışkanı çıkartmak Eyüp peygamber sabrı gerektiğinden mümkün olmadı.Lastiklerde de çok farklı etkiler gözledim.Örneğin zaten çok yapışkan olan fokus III lastiği, iyice cama atıp aşağı ağır ağır düşen jel örümcek lastiğine döndü .Üstüne topu at zıplamayıp yapışıyor.lastiği dik tuttuğunda topun hareketi jel örümceğin camdaki hareketine benziyor. Fx modelide eski halinden daha zıplak bir lastik haline geldi.Siz de bu konudaki görüş ve tecrübelerinizi paylaşırsanız faydalı olabilir kanaatindeyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Örneğin zaten çok yapışkan olan fokus III lastiği, iyice cama atıp aşağı ağır ağır düşen jel örümcek lastiğine döndü .

:D

Kimya öğretmenlerimiz şimdi nelerle uğraştığımızı bilselerdi, sevinçten gözleri yaşarırdı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:D

Kimya öğretmenlerimiz şimdi nelerle uğraştığımızı bilselerdi, sevinçten gözleri yaşarırdı.

Bu sporun bana uyan hiç bir tarafı yok..Fizik kötü, kimya daha kötü....

Topa çakıyorum yada çekiyorum...ama hangi açıyla gittiğini bilmiyorum...

Hani çakarken, çekerken... diyorum lastiğim ne durumda... çakmama vede çekmeme uygunmudur....ondanda haberim yok...

Çaktım ama nede çaktığım belli ...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu sporun bana uyan hiç bir tarafı yok..Fizik kötü, kimya daha kötü....

Topa çakıyorum yada çekiyorum...ama hangi açıyla gittiğini bilmiyorum...

Hani çakarken, çekerken... diyorum lastiğim ne durumda... çakmama vede çekmeme uygunmudur....ondanda haberim yok...

Çaktım ama nede çaktığım belli ...

ktm

Aynen abicim. Cehaletimiz katran karası. Sallama diyolar bi de. Yahu biz sallamayalım da kimler sallasın? Spinler sallama, kesikler daldırma, şutlar kepçeleme, servisler doğaçlama... Top karşıya düşer mi, düşmez mi? Nasip, kısmet.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sizde tam oyuncu tipi var.Yüzünüzü görmesem de laflarınızdan anladım.Yeni bir devir başlıyor anam...Kemal Sunal Mı desem Cüneyt Arkın mı desem ne desem?

Ongun eski jönlerden de ben de ufak ufak figüran olma çabaları içersindeyim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 28 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..