Jump to content
Masatenisi.org Forum

Butterfly Mı Selex Mi

Recommended Posts

ben butterfly tavsiye ederim. Daha sağlam. Ama selex daha iyi spin verebilir. Kontrol bakımından butterfly daha iyidir. Tahtası da daha iyi. Ama prim bakımından selex derim. Atak oynuyorsan selex savunma oynuyorsan butterfly.

Butterfly tavsiye etmişsiniz,doğru seçim.Çünkü selex lastik ve tahta üretmiyor.Butterfly daha sağlamdır doğrudur.Ama selex neden daha iyi spin verebilir?Butterfly dünya çapında bilinen bir marka iken selex nasıl daha çok spin veriyor hemde sadece hazır raket üretiyorken?Kontrok bakımından daha iyidir diyemeyiz.Ona bakarsak bty tackiness çok kontrollü ama bryce speed çok kontrolsüz ve hızlı.Nerden biliyorsunuz butterflyın daha kontrollü olduğunu?

Tahtası tabii daha iyi olacak çünkü selex tahta üretmiyor.Prim derken neyi kasteddiniz?Selex atak oynayanlara bty ise savunma yapanlara demişssiniz.Tenergy serisini defanscılar kullanıyor mu?Peki selex neden atak oynayanlar için?Tahminimce primin anlamını bilmeden kullanmışsınız.

Prim:(işverence) İş hacmiyle orantılı olarak ve iş yapanı isteklendirip, iş hacmini ve verimi artırmak veya sonuca ulaşmak. TDK

Cevaplarınızı bekliyorum.Alınmayın,kırılmayın merakımdan soruyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Butterfly tavsiye etmişsiniz,doğru seçim.Çünkü selex lastik ve tahta üretmiyor.Butterfly daha sağlamdır doğrudur.Ama selex neden daha iyi spin verebilir?Butterfly dünya çapında bilinen bir marka iken selex nasıl daha çok spin veriyor hemde sadece hazır raket üretiyorken?Kontrok bakımından daha iyidir diyemeyiz.Ona bakarsak bty tackiness çok kontrollü ama bryce speed çok kontrolsüz ve hızlı.Nerden biliyorsunuz butterflyın daha kontrollü olduğunu?

Tahtası tabii daha iyi olacak çünkü selex tahta üretmiyor.Prim derken neyi kasteddiniz?Selex atak oynayanlara bty ise savunma yapanlara demişssiniz.Tenergy serisini defanscılar kullanıyor mu?Peki selex neden atak oynayanlar için?Tahminimce primin anlamını bilmeden kullanmışsınız.

Prim:(işverence) İş hacmiyle orantılı olarak ve iş yapanı isteklendirip, iş hacmini ve verimi artırmak veya sonuca ulaşmak. TDK

Cevaplarınızı bekliyorum.Alınmayın,kırılmayın merakımdan soruyorum...

bsg kardeşim, yorum yapacaksan arkadaşın isteğiyle ilgili yorum yapabilir misin? yorum yapana müdale yapacaksan da her iki raketin istatistiksel verilerini ortaya koyarak somut verilerle konuşursun, ok?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bsg kardeşim, yorum yapacaksan arkadaşın isteğiyle ilgili yorum yapabilir misin? yorum yapana müdale yapacaksan da her iki raketin istatistiksel verilerini ortaya koyarak somut verilerle konuşursun, ok?

Ok.Öğütünüzü dikkate alacağım,teşekkürler.Eğer arkadaş alındıysa özür diliyorum buradan...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende de selex raket var çok ağır bir raket ama topa çok iyi spin veriyor. Butterfly timo boll gold raketle de oynadım. Karşılaştırma yapacak olursak selex daha iyi çünkü butterfly ın lastikleri neredeyse hiç çekmiyor. Arkadaşım kullanıyor oradan biliyorum. :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

20 yili askin suredir masa tenisi oynuyorum. Selex diye bir marka ilk defa duydum. Benim eskiden lunaparklarda ya da bilardo salonlarinda rastladigim markalar vardi.

Bunlar,

Dragon Fly

Ho Chi Minh City (made in vietnam)

Victory

Gold cup

Dunlop

Bir de turk mali raketler vardi.

Bunlarin en meshuru Bilge idi. Ozlem ve Aslim raketlerini de unutmamak lazim tabii. Bunlarin vurus yuzeyi mavi, yesil renkte olabiliyordu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..