Jump to content
Masatenisi.org Forum

En Uygun Combo Listesi

Antik0r #

Recommended Posts

Listedeki ürünler : AVALOX P500 , ANDRO Tronum Carbotox OFF , OMEGA4 Pro, VEGA Elite, VEGA Euro, VEGA Asia.En uygun kombinasyon sizce hangisi ? Değerlendirirken kendi düşüncenizi yazın. Spin, Hız, Elastikiyet, Ağırlık ve Fiyat seçeneklerini baz alarak yorum yapın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

fiyat olarak ağır gelmiyorsa sana tahta olarak karbon olmayan bir şey all+ bi tahta al. lastikler de orada yazdığın herhangi 2 lastiği veya fiyatı daha az olsun dersen daha önce yazılmış bi konudan bakıp yapışkan olmayan çin lastiklerini alabilirsin. çok detaylı araştırma yapma ilk combo raket için ben de yapıyordum ama gerek yok çok kafaya takmaya. insan bi şeyi ilk defa alırken çok tedirgin ve çekimser oluyor ve ilk kararı veremiyor. sen bana güven çekinmeden al sonra oynadıkça beğeniceksin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben allround tahta üzerine çift tarafında Vega Europa kullanıyorum.Çokmemnunum.Profesyonel değilim.Allround tahta üzerinde Vega Elite yavaş kalabilir.Özellikle masadan uzak oynuyorsanız bariz olarak hissedersiniz.Vega Europa lastikleri her hızdaki tahta üzerinde denedim.Hızlı tahta üzerinde kontrolü zorlaşıyor.Allround + birtahta alıp bir adım daha hızlandırmak istiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vega Elite lastiği daha çok backhand için, Vega Europa'yı da forehand için kullanmak daha doğru olur sanırım. Hem Europa lastikle atak iyi olur hem de Elite lastikle servis, backhand ve defansif oyun yapılabilir

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence tahtaydı lastikti filan hiç alma.

Masa tenisiyle de uğraşma.

Hangi ekipman diye kafayı tırlatmazsın.

İlerde de hiç masrafın çıkmaz.

Forumu takip edip, masa tenisi videosu da seyretme bence.

Adamı fena gaza getirirler.

80'lik dedeyi pinpona başlatırlar.

Yazık günah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 44 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..