Jump to content
Masatenisi.org Forum

Çin Lastiklerine Tuning?

Recommended Posts

"tuning nasıl yapılır" diyenlerin yapmaması gereken bir şeydir. ama yine de çok istiyorsan

1 - yapışmış o raketinin lastiklerini sök

2 - her iki lastik süngerinde kalıntıyapıştırıcıyı 3 saat uğraşıp sök

3 - markete git johnsons bebe yağı al

4 - süngere 2-3 damla damlat süngerin her yerine yay, diğer lastiğe de uygula

5 - en az 1 gün kurumasını bekle

6 - elinin ayarı iyiyse lastikleri doğru şekilde bir seferde tahtaya oturt yapıştır. değilse 2. şıkkı tekrar tekrar uygula

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Tuning nasıl yapılır diyorum ve evet öğrenmeyi çok istiyorum!Kusura bakmayın sizin gibi annemin karnında öğrenmedim!!Yine de teşekkürler.

??? Annemin karnında öğrenmedim derken? Artı o insanlar 36-37 yaşındalar.Onlarla nasıl konuştuğuna dikkat etmelisin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Swan kardeşim yazdıkların aydınlatıcı tamam eyvallah.Ama en başta söylediğin beni sinirlendirdi.Sonuçta ben ilk defa kombinasyon yapıyorum ve tuning denen şeyi görünce merak ettim sordum.Tuning yapmaya çalışmak gibi bir niyetim olsa bunu da söylerdim.Sadece nasıl yapıldığını öğrenmek istedim.Bir yerden başlamadan nasıl ilerleyeceğiz.Tamam ben tuning yapmayı bilmiyorum o zaman yapmayayım mi diyeceğim?Hadi şunu öğreneyim de kendim yapayım başkasına yaptırmakla uğraşmayayım-uğraştırmayayım demek midir komik olan?Hala daha hatam varsa kusura bakmayın artık.Ama çok bilinen ve klişe bir söz olsa da söylemekte fayda var.Bilmemek ayıp değil,öğrenmemek ayıp!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum güzel kardeşim sen biraz alıngan davranmışsın. öğrenmemen gibi bir derdim olsaydı anlatmazdım, biraz gırgır şekilde yapmamanı tavsiye ettim.

""tuning nasıl yapılır" diyenlerin yapmaması gereken bir şeydir" demişim. bunda sinirlenecek ne var? yapmaya kalkışma diye öyle yazdım. güzelim raketini ziyan etme diye yazdım. beraber gülelim diye yazdım. bak hatta merak ediyor olabilirsin ve başkaları da merak ediyor olabilir diye sohbet köşesinde de matrak bir konu açtım tuning'le ilgili.

bence de bilmemek ayıp değil ve merak etme bu yaşta bile her gün yeni bir şey öğreniyorum senin gibi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özel tuning formulü:

1- raketi masanın üstüne bırak

2- düşük tempo koş

3- hızlı tempo koş

4- barfix çek

5- şınav şek

6- bi kova servis at

7- raketi masanın üstünden al antremana başla

Aynen öyle Savaş Hocam. Bizler daha kendimizi Tuning'lemeden lastikleri Tuning'lemenin derdindeyiz. İş yine aynı yere çıkıyor. Ekipman bahane, çalışmak şahane.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yine biri mi alındı?

ne oldu yahu burada :D

yine biri mi alındı? birine ters bir şey mi dedim? yazdıklarım aydınlatıcı mı değil? kombo rakete geçer geçmez tuning yapmaya çalışmak komik değil mi? benim yazdığım şey komik değil mi?

yine biri mi alındı.?

Evet.....

Merkezden şimdi geliyorum...masa tenisi oynuyan bir üyeyi daha içeriye almışlar..!!!!!!!!!!!!!

Gözünü sevdiğim eski Türk filimleri...İnsanları devamlı merkeze (karakol..diyeyim de) alırlardı..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

özel tuning formulü:

1- raketi masanın üstüne bırak

2- düşük tempo koş

3- hızlı tempo koş

4- barfix çek

5- şınav şek

6- bi kova servis at

7- raketi masanın üstünden al antremana başla

yanlış olmuş bu sıralama, genele hitap etmiyor!

şöyle olmalı:

1. Raketi al oyna

2. boş masalarda birkaç servis at

3. raketi çantana koy

4. su iç

5. terli terli arabana doğru git

6. bin

7. git...

-----------------------

Söylemeden geçmeyim, Taha iyi bir sporcudur, şey, karetecidir! ona göre...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..