Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket

sugar23

Recommended Posts

http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=940

Şu combo raketi aldım. Bir tür karşı masayı bulamıyorum. Spin atıyorum olmuyo,topspin atıyorum olmuyo,smaç atıyorum olmuyo ya dışarı ya filede kalıyo masaya yakın oynuyorum bu sorunu nasıl çözebilirim öncesi hazır raketim 30 tl di çok faha iyiydi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri genelde bu şekilde. Verim almak için Avrupa/Japon lastiklerinden farklı vuruş teknikleri gerekiyor. Zayıf tekniğe, tembel oyuna gelmiyor. Bu nedenle ilk raketini almaya niyeti olanlara Çin lastiği tavsiye etmiyoruz. Forumda bu yorum birçok kez yazıldı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çin lastikleri genelde bu şekilde. Verim almak için Avrupa/Japon lastiklerinden farklı vuruş teknikleri gerekiyor. Zayıf tekniğe, tembel oyuna gelmiyor. Bu nedenle ilk raketini almaya niyeti olanlara Çin lastiği tavsiye etmiyoruz. Forumda bu yorum birçok kez yazıldı.

Ama avrupa lastikleride almış başını gidiyor....Dağlara taşlara....Millette çözümü çin lastiklerinde arar tabi....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaç hafta oldu alalı? Ayrıca yapışkanlı lastikler için topun rakete yapıştığına dair videolar var.Keşke izleyipte alsaydın.Ama sen genede alışmaya bak antremanla..

Onu kastetmedim biliyodum yapıştığını yani iyi spin atmam gerekirken kötü atıyorum onu demeye çalıştım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz sorunu kendimizde aramak gerek

Eğer bir şeyi almadan önce istediğin şeyi yapabiliyorsan,aldıktan sonra yapamıyorsan sorun kişide değil.Alışmak gerek.

Mesela siz bir pitbull alacaksınız.Direk gidip sevebilirmisiniz alışmadan?

Dip not: Neden pitbull?

Çünkü lastikler çin lastiği zor bi lastik...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz kendine zaman tanı. DHS'nin Skyline ve Hurricane serisine hastayım ben mesela. Etrafta hoca varsa yardım al (Beden Eğitimi değil masa tenisi hocası). Yoksa mecburen Youtube'dan vuruş tekniklerine bak (Turnuva maçlarından ziyade eğitim videolarına). Ve son olarak o lastikler için tavsiyem vuruşlarında smash denilen vuruş yerine fırçalama vuruşlara yönelmen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..