Jump to content
Masatenisi.org Forum

Backhand Lastiği Olarak ?

Recommended Posts

Guest Safa Aslaner

Kontrol için Pryde tavsiye edebilirim gerçekten güzel bir lastik.Aslında bunları şöyle sınıflandırıyoruz.Tenergy serisinden bir lastik kısas alınıyor ona göre durumu değerlendiriliyor.Rakza 7 var oda güzel bir lastik spin yapan oyuncular için tavsiye ediyorum.15-20 dk oynadım gerçekten güzel bir lastik.Bus lastikleri Tenegy 64 kıyaslıcak olursak tenergy 64 ikisindeden de daha fazla atar ve spini biraz daha fazladır.Bunlara benzer lasık olarak Andro Hexer-Duro tavsiye edilebilir.Zaten aslında bir sürü firmanın lastiği var ama hepsi hemen hemen benzer oluyor.Ben tenegy 150 tl vermek yerine 85-90 tl verip rakza bir Hexer duro bir aurus almayı tercih ederim.Aurus Konusunda Ozan abiden yardım alabilirsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

backhand lastiği diye birşey yok.

herkesin backhandi farklıdır. Kimi backhandini daha çok kullanır kimi forehandini. kimi raketi kapatıp fırçalar kimi açıp tokatlayarak spin yapar, kimi blok şut yapar spinleir forehandine bırakır vs vs...

sen daha önce backhandinde hangi lastikle oynuyordun ve tahtan neydi?

eski ekipmanının nesini sevdin nesini sevmedin?

bunları anlatmadan biz sana nasıl yardımcı olalım?

en iyi backhand lastiği diye birşey olsaydı herkes backhandine o lastiği takardı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hissiz, çünkü çok sert. yavaş, çünkü üstü yapışkan. hem sert hem yapışkan olunca da hissizlik doruğa çıkıyor. bunun gibi çin lastikleri dopingsiz (pardon tuningsiz) yarışamıyor. bence backhand'inizi geliştirme aşamasındayken bu tip radikal tercihler yapmayın. duayen hocalarımız zamanında sriver fx, rapidsoft gibi lastikler önerirdi. günümüzde ise bunların muadili olan vega europe, hexer duro gibi lastikler var. (çok fazla yeni nesil lastik denemediğim için fazla model bilmiyorum. o yüzden denediklerimi örnek verdim.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hissiz, çünkü çok sert. yavaş, çünkü üstü yapışkan. hem sert hem yapışkan olunca da hissizlik doruğa çıkıyor. bunun gibi çin lastikleri dopingsiz (pardon tuningsiz) yarışamıyor. bence backhand'inizi geliştirme aşamasındayken bu tip radikal tercihler yapmayın. duayen hocalarımız zamanında sriver fx, rapidsoft gibi lastikler önerirdi. günümüzde ise bunların muadili olan vega europe, hexer duro gibi lastikler var. (çok fazla yeni nesil lastik denemediğim için fazla model bilmiyorum. o yüzden denediklerimi örnek verdim.)

Kötü lastik yoktur, az tuning vardır :bonus:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..