Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bıktınız Ama Combo Tavsiyesi Istiyorum

Recommended Posts

Biliyorum artık çoğunuz kombinasyon raket tavsiyesi vermekten bıktınız ama insan kendine uygun olanı seçmek istiyor.Ben de göz attığım konularda (belki de pek anlamadığımdan) kendime uygun bir kombinasyon bulamadım ve yardımlarınıza başvurmayı düşündüm.

Şimdiye kadar hep hazır raketlerle oynadım.Son aldığım Butterfly 7000 gerçekten benim canımı sıktı.Bu yolda ilerlemek adına kombinasyon raket almaya karar verdim.(Sevdiğim bir abimin tavsiyesiyle)

Oyun stilime bakacak olursak genelde rakip kısa oynadıkça ben de kısa oynarım spin çekme girişimlerim azdır.(Belki de antrenmansızlıktan.) Uzun toplara spin çekmeyi severim.FH-BH farketmez iki türlü de spin çekebiliyorum aynı düzeyde.Defans yönüm biraz zayıf bu da antrenmansız olduğumdan sanırım.Antrenman yapacak adam da olmayınca normal :)

Bana abim tarafından tavsiye edilen kombinasyon:

DHS W2010 tahta

DHS Memo 3 lastik her iki tarafa da.

Sizin de bana yardımcı olacağınızı umuyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Taha'cım,

senin oyununu az çok biliyorum, hareketleri tam yapabilmen için yumuşak lastik öneriyorum ben, vega europe, aurus soft veya sound vs.. güzel yumuşak, hızlı ama kontrolsüz olmayan lastikler. Ayıracağın bütçeyle orantılı yüzlerce tahta ve lastik var sana uygun! benim dhs tavsiyelerim fiyat/performans ilişkisine dayanıyordu! marifet iltifata tabidir! ne kadar ekmek o kadar köfte gibi güzel sözlerimiz de var.. :) Alacağın kesene uygun herhangi bir kontrollü kombinasyon ve yeterince antreman seni mutlu edecek, zamanla sen arayışa gireceksin sonra tahta ve lastiklerini değiştireceksin zaten...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..