Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Raket Saçmalıgı

Recommended Posts

sen hiç bir boksörün eldiven konustugunu gördünmü

Sayın Küçüktenisçi

Yazınızı şimdi daha rahat okuyabildim...

Yazdıklarınızda yüzde yüz haklı olabilirsiniz ....... Bana göre gözden kaçırdığınız durum, diğer forum üyelerinin istekleri...

Hepimizin istekleri farklı farklı....Foruma birde başkalarının gözleriyle bakmayı deneyin..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Boksör eldiveniyle yorum olmaz diyen arkadaş adam sen bana verilen örnekleri gör sonra yorum yap ayrıca yapıcı eleştiri yapan arkadaşkara teşekkürler digerlerinede saygı duyuyorum ayrıca burası ekipman ve yorum bölümü oldugu için yorum yaptım yani öyle aramızda tartısma cıkmasına luzum yok

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Küçüktenisçi "aramızda tartışma çıkmasına lüzum yok" diyerek hepimizin uyması gereken doğru bir söz söylemiş bence. Herkesin kendine göre bir fikri vardır, olabilir, saygı duymak gerekir. Küçüktenisçi'nin bu cümlesinin forumda kural olarak benimsenmesini hayal edelim, daha iyi olmaz mıydı?

Bu arada, "süngersiz düz lastik" diye bir şey var mı merak ettim. Biri beni aydınlatırsa sevinirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aramızda tartışma çıkmasını istemeyenler lütfen açtığı başlığın isminden, mesaj içeriğine; üslubundan, kullandığı Türkçe'ye kadar kendini sorgulasın ve iyi niyetini kanıtlayıcı içerikler paylaşsın.

:thup:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aramızda tartışma çıkmasını istemeyenler lütfen açtığı başlığın isminden, mesaj içeriğine; üslubundan, kullandığı Türkçe'ye kadar kendini sorgulasın ve iyi niyetini kanıtlayıcı içerikler paylaşsın.

İyi niyeti kanıtlayıcı içerikler paylaşmak gibi bir zorunluluk olduğunu sanmıyorum. Diğer konularda ise yönetim uygunsuz veya kötü niyetli mesajları değerlendirip silebiliyor ve uyarı yapıyor, hatta forumdan uzaklaştırma bile verebiliyor. Dolayısıyla üyelerin tartışma ve haddini bildirme gibi karşı mesajlar yazmasına, o kişiye yüklenmesine lüzum yok bence. Ama gene de siz bilirsiniz tabi, bu sadece benim fikrim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yılların tecrübesi Bora olayı çok güzel özetlemiş ;)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Bora,

Bizler iyi niyetini kulandığı Türkçe'le bile kanıtlıyamıyor ki birde yazdığı bu konu ile bize göre tam bir kötü niyet gösterisine dönüştüğünü algılıyoruz..

Aslında durum tam böyle değil..İlk başlangıç yazısı yazı karekteri ve Türkçe anlatım olarak bir felaket buna katılıyorum ama niyet olarak kötü olsa konu açarak derdini bizlere yansıtmaz..Kötü niyetli olsa konulara girip ters yazılar yazabiiir..Arkadaşımızın niyeti kötü değil, yazısı ve anlatımı azıcık kötü ve karışık olmuş..

Bizler burada hep pozitif şeyler yazmak zorunda da değiliz ama bu iyi niyetli olmadığımızın bir göstergesi olarakta algılanmasın derim...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sevgili Bora

Bu yazına ilk yazımı sana yazmadım genele yazdım bunu böyle bilmeni isterim..

Birilerinin fikirlerine farkında olmadan o kadar çok yükleniyoruz ki hangisi doğru hangisi yanlış kavram kargaşasının içinde kendimizi buluyoruz, bunu hepimiz istemiyerekte olsa yapıyoruz...

Forumda yazılarına değer verdiğim içerik bakımından en dolu ve doyurucu biz üyelere ciddi katkılar sağlıyan 3 bilemedin 5 üyenin içerisindesin, yazılarını dikkatli ve büyük bir zevkle okuduğumu bilesin..Forumda aktif yada pasif yazılarda gizli bir MOD gibi çalışan her yere ulaşan bana göre tek üyesin..

Güzel yazılarının devamını bekliyoruz..

ktm

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dolayısıyla üyelerin tartışma ve haddini bildirme gibi karşı mesajlar yazmasına, o kişiye yüklenmesine lüzum yok bence.

Bu siz de dahil olmak üzere bir çok kişi tarafından defalarca yapıldı. Herkes iyi niyetli ve anlayışlı olduğu sürece bunların aşılabileceğini düşünüyorum.

Ama üyelerimiz de Türkçe nin dejenere edilmemesi de dahil olmak üzere forum kurallarına hassasiyet göstermeliler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu siz de dahil olmak üzere bir çok kişi tarafından defalarca yapıldı. Herkes iyi niyetli ve anlayışlı olduğu sürece bunların aşılabileceğini düşünüyorum.

Ama üyelerimiz de Türkçe nin dejenere edilmemesi de dahil olmak üzere forum kurallarına hassasiyet göstermeliler.

Ertan Hocam, benim açtığım başlıklara, fikirlerime 5-10 veya daha fazla üye birden yüklenip karşı mesaj yazarsa, sonra birbirlerini destekleyici mesaj ve göz kırpmalar, birbirlerini onaylama ifadeleri gönderirlerse ben de kenara çekilip sessiz kalacak değilim herhalde. Ya da ben diğer bir üyenin mesajına cevap vermişken birdenbire karşımda gene bana yazılmış ters mesajlar ve yüklenmeler görürsem (halbuki asıl mesaj başkasına ait ve cevap hakkı onun olduğu halde korumacı tavırlarla tartışma başlatmak ve bana yüklenmelerden bahsediyorum) bu durumda ne yapmam gerekir susayım mı?

Benim hiç işim gücüm yok mu, bu forumda birilerine ters mesaj yazıp sonra klavye kahramanlığı yapayım? Ya beni çok yanlış tanımışsınız, ya da biz mecburen taşralı ikinci sınıf üye muamelesi görüyoruz bu forumda. Ya da bizi masatenisi camiası içinde görmüyorsunuz herhalde. Eğer bundan sonra bana bu forumda uyarıcı bir şeyler söyleme ihtiyacı hissederseniz direk forumdan çıkarın. Tercihim bu yöndedir. Çünkü bu forumda eli kolu ve ağzı bağlı taşralı üyeler istiyorsunuz siz. Lütfen bu mesajıma da cevap hakkı olmayanlar hemen atlayıp karşı mesaj yazmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan Hocam, benim açtığım başlıklara, fikirlerime 5-10 veya daha fazla üye birden yüklenip karşı mesaj yazarsa, sonra birbirlerini destekleyici mesaj ve göz kırpmalar, birbirlerini onaylama ifadeleri gönderirlerse ben de kenara çekilip sessiz kalacak değilim herhalde. Ya da ben diğer bir üyenin mesajına cevap vermişken birdenbire karşımda gene bana yazılmış ters mesajlar ve yüklenmeler görürsem (halbuki asıl mesaj başkasına ait ve cevap hakkı onun olduğu halde korumacı tavırlarla tartışma başlatmak ve bana yüklenmelerden bahsediyorum) bu durumda ne yapmam gerekir susayım mı?

Benim hiç işim gücüm yok mu, bu forumda birilerine ters mesaj yazıp sonra klavye kahramanlığı yapayım? Ya beni çok yanlış tanımışsınız, ya da biz mecburen taşralı ikinci sınıf üye muamelesi görüyoruz bu forumda. Ya da bizi masatenisi camiası içinde görmüyorsunuz herhalde. Eğer bundan sonra bana bu forumda uyarıcı bir şeyler söyleme ihtiyacı hissederseniz direk forumdan çıkarın. Tercihim bu yöndedir. Çünkü bu forumda eli kolu ve ağzı bağlı taşralı üyeler istiyorsunuz siz. Lütfen bu mesajıma da cevap hakkı olmayanlar hemen atlayıp karşı mesaj yazmasın.

Daha geçenlerde yazdığınız bir yazıyı size kişisel mesajla hatırlattım. Bu forumda kimseye durduk yere uyarı mesajı yazılmıyor. Bunu gerektirecek mesaj yazan herkese taşralı falan diye ayırmadan uyarı gönderiliyor. Hatta bana yönetim ekibinin fazla tolerans gösterdiğini söyleyen üyelerimiz var. Genelde biz uyarmadan üyelerden tepki mesajları geliyor.

Çünkü bu forumda eli kolu ve ağzı bağlı taşralı üyeler istiyorsunuz siz.

Ben kurallara uymadıkları zaman en samimi arkadaşlarımla tartıştım. "Taşralılara" Bu şekilde davrandığımızı düşünen arkadaşlar var ise yöneticiliği bu akşam bırakıyorum. Lütfen fikirlerinizi söyleyin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben kurallara uymadıkları zaman en samimi arkadaşlarımla tartıştım. "Taşralılara" Bu şekilde davrandığımızı düşünen arkadaşlar var ise yöneticiliği bu akşam bırakıyorum. Lütfen fikirlerinizi söyleyin.

Sayın Yöneticimiz istifa ettiğiniz anda ....Ben hep bu fırsatın hayaliyle yaşadım...

Ben yönetime talibim....

ktm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tamam yarın yönetici sensin.

Evet Beyler duynuz zilin sesini..

Yarın patron benim...... Yarın sabaha kadar yapın yapacağınızı...keyfinize bakın...... yarın taş üstünde taş omuz üstünde baş kalıyor mu..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Evet Beyler duynuz zilin sesini..

Yarın patron benim...... Yarın sabaha kadar yapın yapacağınızı...keyfinize bakın...... yarın taş üstünde taş omuz üstünde baş kalıyor mu..

ktm

Baktım kimsenin benim yöneticiliğime sesi çıkmıyor bende kendim yazayım dedim..

Bu forumu Ertan Patır'dan daha iyi yönetecek bir üye tanımıyorum diye bir yazı beklerdim gelmedi..

Bu forumdaki tek eksik işlerinin yoğunluğu nedeniyle foruma sıksık giremeyen moderatör eksikliği yaşanmaktadır..

Mod...eksikliğinin giderilmesi için Bora veya Çağan gibi bu işe uygun arkadaşları öneriyorum (24 saat buradalar). Kişisel düşüncemdir olur yada olmaz..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi bu forumu yıllardır sevgi saygı çerçevesinde yönetmiştir. Benimde zamanında hatalarım oldu ve uyarılar aldım. Hatalarımın farkına vardım ve ona göre daha dikkat ettim. Ancak forumda ben ne istersem yazarım kimse bana karışmasın gibi yazılara bende karşıyım. Çünkü daha sonra kavgalar ve tartışmalar çıkıyor.

Ertan abi seni her zaman görevinin başında görmek istiyoruz....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ertan abi bu forumu yıllardır sevgi saygı çerçevesinde yönetmiştir. Benimde zamanında hatalarım oldu ve uyarılar aldım. Hatalarımın farkına vardım ve ona göre daha dikkat ettim. Ancak forumda ben ne istersem yazarım kimse bana karışmasın gibi yazılara bende karşıyım. Çünkü daha sonra kavgalar ve tartışmalar çıkıyor.

Ertan abi seni her zaman görevinin başında görmek istiyoruz....

Niye benden yönetici olmazmı diyorsun...Korktun tabi taş üstünde baş falan filan yazdım diye..

ktm

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 9 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..