Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kombo Raket Almak Istiyorum Nasıl Bir Şey Tavsiye Edersiniz

bahadır

Recommended Posts

Merhabalar kombo raket konusunda baya konu var biliyorum hepsinede baktım ama tatmin olamadım.tekrar sizlere bir danışayım dedim.12 yaşındayım 2-3 aydır masa tenisi oynuyorum ve 150 tl lik bir butcem var hangi komboyu veya hangi komboları tavsiye edersiniz? oynama stilimide tam bilmiyorum açıkcası ama kontrollü atak gibi oynuyorum elazığda oturuyorum masatenisi.comdan almayı düşünüyorum ama elazığda elden alabilirm yardım ederseniz sevinirim iyi forumlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DHS lastiklerinden alabilirsin hem kaliteli hem fiyatlarida uygun...Fiyati 30-45 TL arasinda degisiyor...Lastikleri DHS alirsin...tahtayada 70 TLen kalir...

Daha degisik oyun stili icin iki lastigide farkli DHS lastiginden alirsin...DHS Hurricane 3 Neo tavsiye ederim..

Umarim yardimci olabilmisimdir...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben şunu düşünmüştüm aslında : http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=600 ordaki 12 felan 120 anlamına mı gelıo yoksa bildiğimiz 11 mi eger bildiğimiz 11 ise 110 felan değil ise şunu alabilrm:http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=410 hangisi daha iyi söylerseniz sevinirim ilk yazdıgım carbon mu yoksa 2. yazdıgım mı ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

12 yaşındayım 2-3 aydır masa tenisi oynuyorum

Bu açıklamadan sonra ilk kombo fazla gelir.İkinci kombo sizin için çok daha uygun olacaktır.Üstelik rapid lastiği de öyle kolay kolay ne eskir nede yıpranır.İkinci komboyu al evlat ve bu raketle yıllarca oynayıp oyununu geliştirmeye çalış.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim de tavsiyem andro nightmare all+ tahta üzerine tibhar learn spin lastiğini alman. lastiği denemedim ama tahmin ediyorum ki iyi bir allround lastiktir. 150 tl den daha az fiyata mal oluyor bir de forum üyelerine indirim yapıyorlar ondan da faydalan ya da telefon açıp doğrudan irtibata geç.

andro yerine joola impulse all+ tahtasını alırsan hele 100tl ye bitirirsin alışverişini ve o da sana rahat rahat yeter. ilk raketin bu, öğrenirken mutlaka çarpacaksın masaya sağa sola . sakın tahtaya lastiğe fazla para verme. lastik + tahta seçersen zaten indirimle beraber malzemeleri de yapıştırıp gönderecekler sana.

kolay gelsin

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Soyle bir kombo olabilr mi dhs sirroco sr a tahtam joola turbo lastik 1hurricane 3neo lastik2cin lastikleri ilk kombom,12 yasindayim ve yeni basladigim icin fazla gelebilirmi veya 2tane bile cin lastigi kullana bilr miym kullanabilirsem ne ler kullana bilrm kullanamazsam hangi avrupa lastiklerini kullanabilrm,tavsiye edersiniz lutfen okul takimindayim ve kendi raketim olsa iyi olur diyorum cevaplar biraz

hizli gelirse iyi olur sevinirim iyi aksamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..