Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hayal Kombinasyonlarınızı Paylaşın

bsg18

Recommended Posts

Merhabalar.Herkesiz bir hayal kombinasyonu vardır elbette.Olmayanlarda şimdi düşünüp hayal edip yazabilirler.Keşke Bu kombi benim olsa dediğimiz raketleri kendimize saklamayalım ve bu konu üzerinde paylaşalım...Ayrıca bunlar sizin hayal kombinasyon listenize neden girdiler?Hangi özellikleriyle? Eğer bunları paylaşırsak bence lastik veya tahta alacaklara yararlı olabilir bence.

İşte benim hayal kombinasyonum: (Size normal gelebilir ama benim için muhteşem..)

TİBHAR Samsanov Alpha

Fh: XIOM Vega Europa

Bh: XIOM Vega Europa

XIOM lastiklerin yorumlarına çok takıldım.Hem sağlam bir lastik olduğu,herşeyinin dengeli olduğu söylenir.Ayrıca spin çekildiğinde adeta top masayı yalıyor diyorlar. Neden europa?

Çünkü vega serisinin en kontrollü lastiği bana göre o.

Samsanov alpha çok karizmatik ve özellikleri iyi bir tahta.Ayrıca kafa kısmı küçük imiş.Bu yüzden hafif diye düşünüyorum.Hafif tahtaları seviyorum.Çünkü daha rahat spin ve bilek hareketleri yapılabiliyor.

Eğer birisinin hayran olduğu tahta veya lastiği kullanan varsa yorum yapabilir.Bu yararlı olur.

Ben bunları yorumlara göre yazdım.Kimse ekipman tavsiyesinde bulunuyor demesin...

Cevaplarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu kadar bol çeşidi olan malzemenin hayali bile zor kurulur...

TV reklamındaki dacia araba misali...Paraları biriktirene kadar zevkimiz kaçıyor..

ktm

Neden dacia? Mesela caddy ler var onlar daha pahalı.Hemde daha güzel.

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zhang jikenin şuan kullanmakta olduğu ekipmanları istiyorum...Kendisi hediye etse iyi olur.Onların toplanmasıda imkansız :whistle:

Neden imkansız? Bir kere imkansız olsa Zhang Jike' De toplayamazdı.Çok pahalı olduğu için mi imkansız?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayal kısmına takıldım. Mesela Porsche almak benim için hayal olabilir (yani Porsche'ye sadece hayalimde kavuşurum). Ama masa tenisi raketinde hayal diye bir şey olur mu ki ? Aklımıza gelen en iyi kombinasyonu (yani en iyi oynamamızı sağlayacak kombinasyonu) satın alabilecek gücümüz çoğumuzun vardır, yanlış mı düşünüyorum ?

Mesela geçen gördüm, Nittaku Violin nerdeyse 500 TL değerinde. En pahalı lastik diye bildiğim Tenergy, 150 TL, hadi ondan daha pahalı bir lastik olsun 250 TL, çifti eder 500 TL. Toplamda olsun olsun 1000 TL hadi bilemedin 1500 TL eder. Hepsi satın alınabilir nitekim. Ancak, sorun şu, Zhang Jike'deki bileği nasıl satın alıcaz ? Hayalimizdeki bilek, Zhang Jike bileği :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

harbiden hiç aklıma gelmemişti mantıklı yaa ama üstündeki o tatlı hafif yapışkanlık gider böyle garip ucube bişi olur. çakma kırmızı olur. yok beğenmedim. en iyisi haifu'ya mail atayım bi tane özel üretim falan yapsınlar kırmızı

Haifu emrinize amadedir komutanım...:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 53 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..