Jump to content
Masatenisi.org Forum

İlk Kombinasyonum Hakkında Yorum

120711005

Recommended Posts

vega asia, ilk kombinasyonunu oluşturacak biri için gereksiz sert bence. ben de europe diyorum. hatta backhand için de düşünebilirsiniz. legend destroyer eski bir lastik. su bazlı değil. bu lastiği vakti zamanında forehand'te denemiştim fakat istediğim verimi alamamıştım. tibhar'ın ürettiği az sayıdaki çin lastiğinden biri. hurricane ya da skyline'lar gibi değil. kullanımı daha kolay fakat onlardan bariz anlamda az spinli. yapışkanlığı çabuk kayboluyor fakat şimdilik yapışkan yüzeyli bir lastik seçmek ne kadar doğru olur emin değilim. europe bence her bakımdan en ideal lastik.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

lkt rapid soft cidden çok güzel bir backhand lastiği. özellikle de şut-blok oynayanlar için. ben uzunca bir süre kullandım. neden değiştirdin derseniz, inanın ki ben de bilmiyorum. vahşi kapitalizmin kurbanı olduk belki de :) şuanda kullandığım hexer duro'dan çok farklı olduğunu sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..