Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sakaryadayız...

BurakYalin

Recommended Posts

Arkadaşlar, ben,osman(cako67),Burçin bu seneden itibaren Sakarya mti için oynaycaz.Bizi bu klüpte bize imkan veren sayın İlknur Nayır'a ve Adnan hocaya en için dileklerimle teşekkürlerimizi sunarız.

hayırlı olsun ... bu arada kaçıncı ligde oynicaksınız?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sakarya masatenisi ihtisas kulübü yeni kuruldu, dolayısıyla herhangi bi ligde oynamıyoruz sadece terfi lige katılıp lige çıkmak için mücadelesini verecez. zaten amacımız lige çıkmak ve yapabileceğimiz en iyisi yapmak.. bu arada bende, bizi destek ve sahip çıkan kulübün başkanı adnanhoca ve antrenörü ilknurhanıma teşekkür ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sakarya masatenisi ihtisas kulübü yeni kuruldu, dolayısıyla herhangi bi ligde oynamıyoruz sadece terfi lige katılıp lige çıkmak için mücadelesini verecez. zaten amacımız lige çıkmak ve yapabileceğimiz en iyisi yapmak.. bu arada bende, bizi destek ve sahip çıkan kulübün başkanı adnanhoca ve antrenörü ilknurhanıma teşekkür ediyorum.

bizde yalova da oynuyoruz , adnan hoac gelmişti bi ara ama ben daha sonra askere gittim ve 12 gün sonra gelicem ve çalışmalara yeniden başlicaz ,sizinlede karşılıklı konuşup hazırlık maçları yapabiliriz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
Klübümüzün sponsoru olan andro firması bundan sonra bizlere yeni ekipmanlarda bulunacaktır.böylelikle ben ve takım arkadaşlarım yeni nesil andro lastiklerle ve tahtalarla oynayacağız sizlerin de denemesini tavsiye ederiz.

maçlar malzemeyle kazanılmıyor...umarım işinize yarar...başarılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 1 month later...

Merhaba,

Yaklasik ayda bir kere Sakarya'ya geliyorum .

Oralarda oynayacak kimseler var mi diye merak ediyordum .

Sizde oynamak isterseniz geldigim bir hafta sonu bulusup biraz antreman yapalim .

Arkadaşlar, ben,osman(cako67),Burçin bu seneden itibaren Sakarya mti için oynaycaz.Bizi bu klüpte bize imkan veren sayın İlknur Nayır'a ve Adnan hocaya en için dileklerimle teşekkürlerimizi sunarız.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..