Jump to content
Masatenisi.org Forum

Raket Önerebilir Misiniz?

120711005

Recommended Posts

Arkadaşlar ben foruma yeni üyeyim. Uzun zamandır raket araştırıyorum. Sonunda size sormaya karar verdim. Butterfly Kalinikos Kreanga Power A kullanıyorum çok memnunum. Ama raket çok eskidi. yeni bir raket alıcam, hazırda alabilirim ama kombinasyon yapmak istiyorum.

Oyunumu söyleyeyim:

• Atak oynamayı daha çok seviyorum. İyi spin ve smaç yaparım. (en azından ben öyle düşünüyorum :D)
  • Backhandim o kadar iyi değil. Savunmada atakta orta seviyede. Yeni yeni geliştiriyorum.
  • Forehandimi daha çok kullanıyorum
  • Tahta ve lastikleri butterfly olması tercihim.
  • Bütcem 200-250TL civarı.

Buna göre raket kombinasyonları önerebilirmisiniz. Eğer yok hazır raket al diyorsanız hazır raket önerebilirmisiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba,

hazır alıp paranıza yazık etmeyin ve kimse size hazır raket alın demez! hangi hazır raket olursa olsun güzel spin çekemezsiniz! hareketi doğru yapsanız bile top spin kazanamaz! 200-250 liraya çok ciddi kombinasyon raketler alabilirsiniz, oyununuza oldukça katkısı olur!

masatenisi.com hazerspor vs. gibi sitelerden ya da forumda ikinci el ya da sıfır satanlardan çok kontrolsüz offff++++ olmayan, all+ off- vb. kontrollü hazırlanmış kombinasyonlar var, bakınız:

http://www.masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=297

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben profesyonel değilim.Allround + tahta üzerine XIOM VEGA EUROPA kullanıyorum.Çok memnunum.Kesinlikle değiştirmeyi düşünmüyorum.Kullandığım tahta Galaxy Yinhe N-11 (30 tl).(bu kombinasyonu buluncaya kadar 1000 tl den fazla para harcadım).Hissi ve kontrolu mükemmel.Bu lastikler tahtaya göre özelliği değişiyor.OFF+ başlayarak ALL+ ya indim.Bu yüzden çok masrafım oldu.Size tavsiyem ALL + dan başlayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

omega ııı ün kontrolü düşük bence de vega europa ya da omega ıv elite .Bunlara off ya da of+ tahta (joola karbon kullanıyorum çok memnunum) fh için perfect gelir kanaatindeyim.Bh de yaunus u düşün derim. Omega ıv euro da Bh de ve of tahtada çok mükemmel sonuç veriyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..