Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hangi Tahta Ve Sap/ Lastik !

joola

Recommended Posts

Değerli dostlar hazır raket almaktan vazgeçtim ve toplamaya karar verdim... oyun stilim savunma ağırlıklı, atak yok gibi (çalışacağım ve geliştireceğim umarım):))

tahta olarak düşündüklerim;

avalox p500

avalox p700

stiga HyperTech CR 35/45

stiga Allround Classic

BUTTERFLY Maze T-Tec ALL+

BUTTERFLY Andrzej Grubba

BUTTERFLY Timo Boll ALL

BUTTERFLY Butterfly Peter Korbel

sap konusuna gelince test etme imkanım olmadığı için genellikle hangi sap kullanılmaktadır mutlaka kullanıcıya göre değişir ama ben yinede bilgi almak istiyorum.

lastik olarak da 40 - 50 tl yi geçmeyecek bir öneri talep ediyorum...

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhaba, avalox p700 en hızlı tahtalardan, listenize nasıl aldınız anlayamadım :) sitede yeni başlayanlar için bu konu toparlanıp anlatılmış, bakınız:

http://www.masatenisi.org/forums/topic/6386-yeni-bathlayan-ve-gelithmekte-olan-oyuncular-icin-uygun-tahtalar/

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Size tavsiyem Çin lastiği kullanmayın.Çünki Avrupa lastikler ile aralarında dağlar kadar fark var(fiyat olarak da ).Ama inanın değer.Tahtanızı biraz ucuz alıp Avrupa lastik kullanmanızı tavsiye edrim.Çünki eninde sonunda bunu kendiniz yapacaksınız.Ben bu yoldangeçtim.Şu anda kullandığı tahta Çin malı Ve 30 tl.Ama lastiklerim XIOM VEGA EUROPA.Çok memnunum.(Gerekirse lastikleri bu forumdan ikinci el olarak da alabilirsiniz).Sizin gibi bir arkadaş almış çin lastiği kombinasyon ve tatmin olmayıp.satışa koydu.Paranızı yazık etmeyin.Ben karbonunda tutun, enpahalısına kadar çok tahta aldım.Gördüğünüz gibi şu anda kullandığım tahta Galaxy Yinhe N-11.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..