Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sizce Uygun Bir Tahta Mı ?

Recommended Posts

merhabalar arkadaslar yaklasık 2 hafta önce 1 raket aldm ama düşündügüm gibi cıkmadı .sizde degerlendirirseniz sevinirim sizce nasıl bu tahta fiyatı 95 lira

hrt huaruıte 2077 medium fast ALL -tahta

Palio cj8000 36-38 biotech 2.2 -lastik

Palio emperor Dragon -lastik

sizce nasıl ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşım merhaba.Benim denemediğim tahta kalmadı neredeyse.Butterfly, stiga ,avalox vb.Şu anda kulandığım tahta Galaxy Yinhe N-11 (allround).Değeri 30 tl.Şimdiye kadar kullandığım en iyi tahta ama bana göre.Bende HRT 2075 ve 2077 de var bende..Hrt ler biraz daha hızlıdır ve kalitelidir (kullanmayanlar bilemez).Ama senin lastikler çin lastiği.Ancak dengeler diye düşünüyorum.Çin lastiklerinide denedim aama sana tavsiyem Avrupa lastik kullanman.Çünki aralarında çok fark var.Çok pahalı lastikler ama imkanın varsa değer.Benim şimdiye kadar ekipman için harcadığım para 1000 tl yi geçti.Çok fazlada uğraşırsan kafan iyice karışır.Birazda elindeki rakete ısınman için kendine zaman tanı.Benim şimdiye kadarki edindiğim tecrübe:Maharet rakette değil insanın kendisinde.Raket sadece araç.....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

raketi internetten aldm sahibinden. com dan alpaslan abime de cok teşekkürler verdigi bilgiler icin. uygun bir zamanda konusmak da isterim sizinle.

telefon numaram (Alpan Aslan:533 564 60 85) İstedigin zaman arayabilirsin.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar arkadaslar yaklasık 2 hafta önce 1 raket aldm ama düşündügüm gibi cıkmadı .sizde degerlendirirseniz sevinirim sizce nasıl bu tahta fiyatı 95 lira

hrt huaruıte 2077 medium fast ALL -tahta

Palio cj8000 36-38 biotech 2.2 -lastik

Palio emperor Dragon -lastik

sizce nasıl ?

Düşündüğün gibi çıkmadı derken neyi kastediyorsun, hangi açıdan düşündüğün gibi çıkmadı. Görünüşte kötü bir raket değil. Hrt de kötü bir tahta değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   3 Üye, 0 Gizli, 10 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..