Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankara Bedensel Engelli Türkiye Şampiyonası

Recommended Posts

Ankara ilinde gerçekleştirilen Bedensel Engelli Türkiye Şampiyonası nihayet sonuçlandı.Güzel maçlar oynandı.Geçen senenin üçüncüsü olan Yağız kardeşimiz bu sene na malup olmak kaydıyle birinci olmuştur.Kendisini tebrik ediyorum.Çiftlerdede birinciliği Yağız'ın grubu almıştır.Çocuk süper oyuncu,üstelik solak oyuncu.Bana gelince, elimden geleni yaptım diyebilirim.Ama daha çok çalışmam lazım.Üçüncülüğü aldım.Çiftlerde ise ikinciliği aldık.İki madalya Bursa bölgesine kazandırmış olduk.Şampiyonada 1.olan Yağız kardeşimiz Terfi maçlarda oynıyacak TAKIM arıyor,haberiniz olsun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın kardeşim tebrik ederim, bu son sene boyunca çok başarılı bir ivme yakalayarak herkesi kendine hayran bıraktın. Bu madalya da başka bir artın oldu. Bravo. O şampiyonadan bir fotoğraf göndermemişsin, ben sana bu sene başındaki altın madalya aldığın bir fotoğrafı göstereyim sembolik olarak :) Bu fotoğraf sende var mı bilmiyorum.

16c4l.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın kardeşim, emekler boşa gitmedi,çalışmalarımızın hakkını verdiğin için seni canı gönülden tebrik ediyor,ayakta .. :alkis: lıyorum..Veee seneye İnşaAllah 1.lik bekliyoruz...Bu arada Aydın kardeşimizden desteklerini esirgemeyen Tufan hocama da teşekkür ederim..Herkese Selamlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ankara ilinde gerçekleştirilen Bedensel Engelli Türkiye Şampiyonası nihayet sonuçlandı.Güzel maçlar oynandı.Geçen senenin üçüncüsü olan Yağız kardeşimiz bu sene na malup olmak kaydıyle birinci olmuştur.Kendisini tebrik ediyorum.Çiftlerdede birinciliği Yağız'ın grubu almıştır.Çocuk süper oyuncu,üstelik solak oyuncu.Bana gelince, elimden geleni yaptım diyebilirim.Ama daha çok çalışmam lazım.Üçüncülüğü aldım.Çiftlerde ise ikinciliği aldık.İki madalya Bursa bölgesine kazandırmış olduk.Şampiyonada 1.olan Yağız kardeşimiz Terfi maçlarda oynıyacak TAKIM arıyor,haberiniz olsun.

Sizi vede sizlere destek olan tüm ekibi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim..

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kim demiş Aydın abinin resmi yok diye :D

16zy3.jpg

Bu da törenden

16zzp.jpg

Ve bu karede de takımlar maçında ödülü veren forum efsanemiz Tufan Yalçın da yer almakta :)

1700c.jpg

Yağız konusuna gelirsek : geçen senenin tamamen bir şanssızlık olduğunu düşünüyorum....Ama bu sene hak ettiğimiz yerdeyiz , Ahmet ve Yağız ile 3 Türkiye Birinciliği ve bir Türkiye Üçüncülüğü....Gayet iyi bi sonuç bence :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yağız gerçekten çok formdaydı. Zaten sanırım hiç maç kaybetmedi bu şampiyonada.

Aydın ve Haydar çok iyi ikili oluşturdular ve başarılı maçlar çıkardılar.

Selçukla çalışmalarımız imkanlar ölçüsünde iyiydi ve buda bize ferdilerde ve takımlarda 3. lük olarak döndü.

Dereceye giren ve Türkiye Şampiyonasına katılan tüm sporcularımızı kutluyor, federasyon başkanımız Sn.Mustafa Veysel Gülpınar ve başta Sn.Arif Ümit Uztürk olmak üzere tüm federasyon yöneticileri ve teknik kadroya bu başarılı organizasyon için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca 2012 Olimpiyatlarına katılacak olan sporcuları ve antrenörleri Yusuf ve İlhami hocamı yürekten destekliyor, başarılar diliyorum...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samet hoca fotoğraflar için teşekkür ederim.Yağız ve Ahmet konusunda sana katılıyorum.Onları bendecanı gönülden tebrik ediyorum.Ayrıcana senide tebrik ediyorum.Çocukları iyi motive etmişsin.Babanı geçecen gibi duruyorsun.Tufan hocamın elinden madalya almak doğrusu herkese nasib olmaz.Kendilerinebu turnuvadada bizleri yalnız bırakmadığı için teşekkür ediyorum.İnşallah seneye daha iyi sonuçlar alırım.Beni destekleyen tüm herkese teşekkür eder,Mustafakemalpaşa'dan sevgiler yolluyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bi not daha : Turnuvada çektiğim fotolar

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10150615325353943.478286.758683942&type=1&l=9845e6fbb7 linkinden görülebilir sanırım , Aydın abi çok teşekkür ediyorum :) Tufan abi de turnuvaya geldi , masa tenisi sevgisini herkesin bildiği bir ismin orda olması sevindiriciydi ki herkes te onu seviyor :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aydın kardeşim, meslektaşım, arkadaşım fazla söze gerek yok haftada 2-3 gün M.K.Paşa'dan 100km lik mesafeyi katederek Bursaya masa tenisi aşkıyla gelip ciddi bir çalışmanın ve antremanların semeresi işte böyle güzel başarılar oluyor seni canı gönülden kutlarım ayrıca seneye bursa kurumlar liginde de sağlık müdürlüğünün kaptanı olacağın ve benimde senin takım arkadaşın olacağım için mutluyum gururluyum :alkis: :alkis: :thup:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..