Jump to content
Masatenisi.org Forum

İzmir'de Masatenisi Oynayacak Partner Aranıyor..?

cangrbz

Recommended Posts

Atatürk stadı size uymaz keza 20:00 da kapanıyor ve hafta sonu yok Balçovada Aydın Hoca var onunla irtibata geçebilirsiniz kendisinin bilgileri bu sitede mevcut.Birde Alsancak stadında Altay masatenisi klübü var orada Ahmet Bitirmiş hocayla görüşebilirsiniz onunda kendi sitesi var oradan ulaşabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Yorum yaparken daha araştırıcı bir mantığı ilke edinmenizde fayda var. """" koskoca izmir'de ne bir doğru dürüst klüp var ne de oynayacak yer.!!"""".Bu sizin düşünceniz. Bu sitede defalarca yazdım.BALÇOVA Belediyesi Termal Spor Kulübü olarak sizlere antreman yapma yeri ve şartlarını anlattım.Lütfen yorumlarınıza dikkat ediniz.Araştırmadan eleştiri yapmayınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araştırmadığımı nerden biliyorsunuz ? Doğru bilgiye ulaşamamış olmam çok doğal. Üzüntümü belirten bir cümle kurmuştum ki bunu neden farklı taraflara çektiniz anlamış değilim. BALÇOVA Belediyesi Termal Spor Kulübü imkanları veya takımı hakkında bilgi paylaşımını tekrardan yapsaydınız daha faydalı olurdu.

Neyse destek olma ve yardımcı tavır yerine "eleştirisel" tavrınız nedeniyle Teşekkürler. İzmir'de neden masatenisinin çok fazla yaygınlaşmadığının ve birlik olunamadığının bir göstergesi... (Masatenisi hocalığı yapan bir kişiden böyle eleştiri almak çok daha fazla üzücü)

İyi çalışmalar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Araştırmadığımı nerden biliyorsunuz ? Doğru bilgiye ulaşamamış olmam çok doğal. Üzüntümü belirten bir cümle kurmuştum ki bunu neden farklı taraflara çektiniz anlamış değilim. BALÇOVA Belediyesi Termal Spor Kulübü imkanları veya takımı hakkında bilgi paylaşımını tekrardan yapsaydınız daha faydalı olurdu.

Neyse destek olma ve yardımcı tavır yerine "eleştirisel" tavrınız nedeniyle Teşekkürler. İzmir'de neden masatenisinin çok fazla yaygınlaşmadığının ve birlik olunamadığının bir göstergesi... (Masatenisi hocalığı yapan bir kişiden böyle eleştiri almak çok daha fazla üzücü)

İyi çalışmalar...

Merhaba iyi günler

İsminiz sanırım Can siz burada hangi zaman dilimlerinde masatenisi oynayabileceğinizi ve partner aradığınızı belirtmişsiniz.Eğer klüpde aradığınızı yazsaydınız size Dsi ve İzmir b.bsininde klüp düzeyinde branşları olduğunu bilgisini verebilirdik.Onun dışında size üç tane yer önerisinde bulunmuştum ama koca İzmirde ne oynanacak yer var nede partner demişsiniz,heralde buralara gittiniz sizinle oynamadılar yada ilgilenmediler ise haklısınız ama hiç bir yere gitmeden böyle bir eleştiri yaptıysanız Aydın hoca eleştirisinde haklı yani çünkü Balçovada masatenisine katkıda bulunma adına takdire şayan emek sarfediyorlar.(Hatta geçenlerde bir turnuvada onun bir talebesine az kalsın yeniliyordum benim yaşım 41 gençin yaşı ise sanırım 13-14 civarı idi hem çok hoşuma gitti hemde kendimden çok ufak birisine yenileceğim galiba diye korkmadımda değil yani ALLAH tan son anda sıyırdım.)İnşaallah aradığınızı bulursunuz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

En doğrusu altttaki linkin güncel tutulaması:

http://www.masatenis...yerler-listesi/

görüldüğü üzere İzmir boş.

Evet Hakan beye katılıyorum klüp yada salon yetkilileri gerekli bilgileri bu bölümde kalıcı olarak yayınlayabilirler ama sorulduğundada gerekli bilgileri vermeye çalışıyoruz işte.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hakan bey'in verdiği link herşeyi anlatıyor sanırım... Teşekkürler.

ben izmirde yer var dediğiniz yerleri gördüm biliyorum,(hatta 1 dönem izmir b.bsi kulubünde de oynadım) bu tarz yerlerde sizinle oyun oynamazlar, şayet haftada 1 saat, ayda 250-300tl verirseniz sizinle ilgileniyorlar. Herkesin 1 ekibi var, bunları her turnuvalarda birebir görebilirsiniz. Sizi ne ekiplerine alırlar nede sizin onların önlerine geçmenize imkan verirler... Maalesef izmirde masatenisi spor branşı olmaktan çıkmış...

oynayacak bir yer ve partner bulmak cidden zor. Ankara'da da bulundum her istediğiniz zaman hem partner hem birçok oynama alanı bulabiliyorsunuz.

yazılacak çok şey var aslında ama... neyse.

Artık kendi yağımızda kendimiz kavrulmaya çalışacağız...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba iyi günler

İsminiz sanırım Can siz burada hangi zaman dilimlerinde masatenisi oynayabileceğinizi ve partner aradığınızı belirtmişsiniz.Eğer klüpde aradığınızı yazsaydınız size Dsi ve İzmir b.bsininde klüp düzeyinde branşları olduğunu bilgisini verebilirdik.Onun dışında size üç tane yer önerisinde bulunmuştum ama koca İzmirde ne oynanacak yer var nede partner demişsiniz,heralde buralara gittiniz sizinle oynamadılar yada ilgilenmediler ise haklısınız ama hiç bir yere gitmeden böyle bir eleştiri yaptıysanız Aydın hoca eleştirisinde haklı yani çünkü Balçovada masatenisine katkıda bulunma adına takdire şayan emek sarfediyorlar.(Hatta geçenlerde bir turnuvada onun bir talebesine az kalsın yeniliyordum benim yaşım 41 gençin yaşı ise sanırım 13-14 civarı idi hem çok hoşuma gitti hemde kendimden çok ufak birisine yenileceğim galiba diye korkmadımda değil yani ALLAH tan son anda sıyırdım.)İnşaallah aradığınızı bulursunuz.

Merhaba

Mert Kardeşim

Konuya bakışın ve bizler ile ilgili düşüncelerine kulüp,takım oyuncularım adına teşekkür ederim.Sizlerde tüm olumsuz koşullara rağmen bu spora katkılarınız da yadsınamaz.Ben buradan cangrbz arkadaşımızı Balçovaya davet ediyorum.Sözler suya yazıldı.Geride kaldı..Her zaman gelebilir.Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Mert Kardeşim

Konuya bakışın ve bizler ile ilgili düşüncelerine kulüp,takım oyuncularım adına teşekkür ederim.Sizlerde tüm olumsuz koşullara rağmen bu spora katkılarınız da yadsınamaz.Ben buradan cangrbz arkadaşımızı Balçovaya davet ediyorum.Sözler suya yazıldı.Geride kaldı..Her zaman gelebilir.Sevgi ve selamlar

Sayın Hocam..

Aramız son zamanlarda biraz limonileşti...Ağzımızın pek tadı kalmamıştı...

Bu özverili ve güzel yazınız için sizi tebrik ederim..

İyi çalışmalar dilerim..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Mert Kardeşim

Valla Aydın hocam benim bu spora katkım karşımdaki partnerime bol bol top taşımaktan öte birşey değil, sizin yaptıklarınızın yanında esamesi bile okunmaz yani ama genede teşekkür ederim.Birgün Balçovaya geleyimde şu sizin atom karıncalarla biraz çalışalım.

Hocam bu arada Mrt den ikiside anlaşılıyor ama benim adım Mert değil Murat iyi çalışmalar kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Mert Kardeşim

Teşekkür edererim davetiniz için. Uygun bir vakit aralığında mutlaka geleceğim. Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 months later...

can bey , ben konuya biraz geç katıldım ancak , eğer hala partner arayışınız var ise ben sizinle oynamaya talibim... evim balçova'da , dolayısıyla balçovada bahsi geçen termal klüp te oynama benim için mantıklı... hafta içi veya hafta sonu belirttiğiniz ssatler bana da uygun... yaşınız kaç bilmiyorum ama ben 48 yaşındayım , masa tenisi seviyem ise mühendislik fakültesinde okurken fakülte taımında oynamıştım... ama çok uzun süredir oynamıyorum... oynamama sebebim ise sizini ile aynı sayılır...

düşünürseniz bir kaç arkadaş da olabilir , dilediğiniz zaman balçova da oynayabiliriz... tşkk

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam balçovada belediye yakınlarında oturuyorum...

yaşım 25... lisede ve üniversite 1 de okullar arası turnuvalarda bulundum..İl derecelerim var ama 4 yıldır oynamıyorum...tekrardan başlama niyetindeyim

balçovada oynayabileceğim partner arıyorum...

ilgilenen arkadaşlar için mesut_mertsoy@hotmail.com

saygılarrr...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

can bey , ben konuya biraz geç katıldım ancak , eğer hala partner arayışınız var ise ben sizinle oynamaya talibim... evim balçova'da , dolayısıyla balçovada bahsi geçen termal klüp te oynama benim için mantıklı... hafta içi veya hafta sonu belirttiğiniz ssatler bana da uygun... yaşınız kaç bilmiyorum ama ben 48 yaşındayım , masa tenisi seviyem ise mühendislik fakültesinde okurken fakülte taımında oynamıştım... ama çok uzun süredir oynamıyorum... oynamama sebebim ise sizini ile aynı sayılır...

düşünürseniz bir kaç arkadaş da olabilir , dilediğiniz zaman balçova da oynayabiliriz... tşkk

ayrıca burada bu konu ile ilgili ,can bey ve partner sıkıntısı çeken başka arkadaşlar da olur ise , bana mail atabilirler...( dilbazbasaran@gmail.com )

8

Merhabalar mesajınızı okudum ve sizinle oynamak isterim,memurum Balçova'ya yeni geldim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam balçovada belediye yakınlarında oturuyorum...

yaşım 25... lisede ve üniversite 1 de okullar arası turnuvalarda bulundum..İl derecelerim var ama 4 yıldır oynamıyorum...tekrardan başlama niyetindeyim

balçovada oynayabileceğim partner arıyorum...

ilgilenen arkadaşlar için mesut_mertsoy@hotmail.com

saygılarrr...

Merhabalar mesajınızı okudum ve sizinle oynamak isterim,memurum Balçova'ya yeni geldim.
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

merhabalar bende balçova da oturmaktayım.uzun süredir form a giremediğim için mesajınızı yeni gördüm.iş seyahatim olmadıgı sürece sizinle yada oynamak isteyen arkadaşlarla her daim oynayabiliriz.masa tenisi oynamak isteyen arkadaşlar beni arayabilirler.0533 277 32 82 ümit ipkin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar vaktiniz var ise cevap verirmisiniz Balçova'ya yeni taşındım memurum,oynamak için ne yapmam gerekir tesisi bulmam yeterli mi,ona göre hazırlıklı gideyim,üyelik,malzeme,saat durumu v.s

Sadık bey sanırım Balçova bld.si masatenisi branşını kapattı şuan Atatürk stadında federasyonun salonu pazartesi-çarşamba ve cuma günleri 17:00 ile 20:00 arası açık orada seviyenize göre oyuncu bulabilirseniz (seviyenizi bilmediğim için)hem oynar hemde bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.Ahmet Selanik hoca genelde orada olur onu bulun yardımcı olacaktır size...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..