Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sirocco Mu? Smash Mı?

bsg18

Recommended Posts

Başlıkta da gördüğünüz üzere sizden tahta tavsiyesinde bulunmanızı isteyeceğim.Biliyorum bunlar sizlere göre çok kötü tahtalar.Bu benim ilk kombinasyonum olacağı için bunlarla başlamak istiyorum.Sirocco All+ bir tahta.Smash ise all.

Bunlar arasında pek fazla fark olurmu?

Bu tahtalardan hangisi daha kalitelidir?

Bana hangisi daha uzun süre dayanabilir? (Çok iyi bakacağıma eminim.Haftada 3-4 kes 1 saat antreman yapıyorum.)

Hangisinin kontrolü daha iyi hangisinin hızı daha iyidir?

Bir de şöyle bir olay var.Sirocco 29 Tl Smash ide 37 TL.Ama yazılan özellikler arasında çok fark var.Bunlar bir anlam ifade edr mi?

Sirocco:

Sınıf: All+

Hız: 85

Kontrol:80

Elaksiliyet:Orta

Ağırlık:85gr.

Katman:7

Smash:

Sınıf: All

Hız:59

Kontrol:69

Elaksiliyet:Orta

Ağırlık 85gr.

Katman:4

Bu konularda acemiyim.Daha çok okuyup,daha az yazıyorum artık.

Ayrıca lastik andro upgrade.Hangisine daha uyumlu olur bilmiyorum.Birde bütçem Karho ile birlikte en fazla 70TL.

Saygı ve selamlar....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah Scirocco ah....Zamanında Golf aldık bunu almadık..Oldumu fiyatı Mercedes paralarında....Gıcığım bu arabaya ne alırsan al ama benim için şu Scirocco yu alma....Asabım bozuluyor adını bile duyunca....

Hangi forumdayım nereye neler yazıyorum yime.....ter yüz oldum şu 2-3 günde...!!!

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ah Scirocco ah....Zamanında Golf aldık bunu almadık..Oldumu fiyatı Mercedes paralarında....Gıcığım bu arabaya ne alırsan al ama benim için şu Scirocco yu alma....Asabım bozuluyor adını bile duyunca....

Hangi forumdayım nereye neler yazıyorum yime.....ter yüz oldum şu 2-3 günde...!!!

ktm

Siroccoyu almayayımmı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siroccoyu almayayımmı?

Sayın bsg18 ben aklıma geleni yazıyorum diğer arkadaşların yazılarını daha çok dikkate alın derim..

Gözünüze, gönlünüze hitap eden.....size göre verilerini de dikkate alarak aklınıza yatanı alın derim.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 89 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..