Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ekonomik Kombo Raket Önerisi

Recommended Posts

bu siteden kendine bulabilirsin http://www.masatenis...p?KategoriID=27 ekonomik kombo var burdaa :D

Bence arkadaşın dediği kombo ilk kombon olduğu için hızlı gelir (thta olmasada lastikler hızlı gelir) Ayırca P4 kullanımı zor bir lastik.Alışması da zor. ben sana http://www.max-limit.com/UrunDetay.asp?KategoriID=27&UrunID=254 bu komboyu tavsiye ederim.LAstikler nasıl olsa 7-8 ay sonra değişecek.Bari tahta sni 2-3 yıl idare etsin ( sağlamlık kalitelilik bakımından) Sonra tabiki yetrsiz gelecek.

Ayrıca sadece kombo arıyorum demişsin.Oyun stilini yazarsan daha sağlıklı tavsiyeler gelir senin için. Micheal maze seni niçin karşılayamıyordu ( hızı azdı spin çekemiyordu vs. gibi)

En önemli unsurlardan bütçeni yazmamışsın. Eğer bütçen 100-150 TL ise daha kaliteli ve güzl kombolar tavsiye edebiliriz.

Saygılarımla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence arkadaşın dediği kombo ilk kombon olduğu için hızlı gelir (thta olmasada lastikler hızlı gelir) Ayırca P4 kullanımı zor bir lastik.Alışması da zor. ben sana http://www.max-limit...D=27&UrunID=254 bu komboyu tavsiye ederim.LAstikler nasıl olsa 7-8 ay sonra değişecek.Bari tahta sni 2-3 yıl idare etsin ( sağlamlık kalitelilik bakımından) Sonra tabiki yetrsiz gelecek.

Ayrıca sadece kombo arıyorum demişsin.Oyun stilini yazarsan daha sağlıklı tavsiyeler gelir senin için. Micheal maze seni niçin karşılayamıyordu ( hızı azdı spin çekemiyordu vs. gibi)

En önemli unsurlardan bütçeni yazmamışsın. Eğer bütçen 100-150 TL ise daha kaliteli ve güzl kombolar tavsiye edebiliriz.

Saygılarımla...

ülen 11 yaşındaki veletler lastik,tahta tavsiyesinde bulunuyor , ne iş yaff :))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha bugün foruma üye olmuşsunuz ama şimdiden 'velet' liğe başlamışsınız.

Ayrıca 11 yaşında olmam benim ekipmanlar hakknda bilgisiz olduğum anlamına gelmez.

'Akıl yaşta değil baştadır'

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 yaşında çocuk dediğiniz üye arkadaşımız 66 adet foruma yazı göndermiş....11 yaşında olunca hiçbirşey bilmez anlamazmı diyorsunuz.

Sayın üye arkadaşımız siz ise bir adet yazı göndermişsiniz..baltayı taşa vuran cinsten...

Bizleri bilgiye boğan yolumuza ışık tutan bu güzel yazınızdan bizleri mahrum bırakmadığınız için size kendi adıma teşekkür ederim...

ktm

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle teşekkür ederim. Butterfly maze ile yeteri kadar spin çekemiyorum.Söylediğin siteye baktım. Bana uygun..Birde masatenisi.com da var bir raket. İkisinide iyice araştırıp ona göre karar vericem..Bu arada bütçem 50-80 lira arası.. Tekrar teşekkür ederim.

Önemli değil.Hayırlı olsun. Artan para ile de bence bir kılıf al raketi iyi kullanmak adına :D:D

Saygılarımla...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

11 yaşında çocuk dediğiniz üye arkadaşımız 66 adet foruma yazı göndermiş....11 yaşında olunca hiçbirşey bilmez anlamazmı diyorsunuz.

Sayın üye arkadaşımız siz ise bir adet yazı göndermişsiniz..baltayı taşa vuran cinsten...

Bizleri bilgiye boğan yolumuza ışık tutan bu güzel yazınızdan bizleri mahrum bırakmadığınız için size kendi adıma teşekkür ederim...

ktm

Bu cevap ile de balta kırılır her halde.

Saygılarımla....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyler bide bu var..

Tahta; Joola Eagle Speed

BH: DHS PF 4

FH: Joola 4 ALL

Ben, masaya uzaklığm normal, backhandmle kesik ve blok, forehandmle de kesik ama gerektiğinde offansif oynuyorum. Hep Def takılıyorm yanii :D

Sizce bu raket bana uygun mudr?

Eğer hep def takılıyorsan uygun değil.Dhs p4 kullanımı zor ve hızlı bir lastiktir

Saygılar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 79 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..