Jump to content
Masatenisi.org Forum

Combo Raket Tavsiyesi

erdemsen

Recommended Posts

selam

Ben yaklaşık beş yıldır masa tenisi oynuyorum okul takımındayım ve combo bir raket almak istiyorum genelde sadece hızlı servislerde kesik ile karşılıyorum onun dışında back hand ve fore hand spin oynuyorum masa tenisi com da baktığıma göre tahta olarak dhs w 1030 tahta lastik olarak da dhs memo 3 ve memo 2 almayı düşünüyorum bütçem çok değil 100 150 lira arası Yardimlariniz için şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahtayı Chilla off lastikleri dhs tnt yap bence.Eğer turnuvalara katılmıycaksan lastiğin kenarında oluşacak söküklerin oyun için bi zararı olmaz.Lastik paramparça olsada oyunu fazla etkilemez.

DHS tnt lastikleri çok güzel çok kontrollüdür.Aslında BH lastiği olsada FH için çok uyygundur.Topspin,spin,loop... herşeyi yapabileceğin bir lastiktir.masatenisi.com bu comboyu size yapıştırarak yollar.

Eğer ilk kombonuz deilse MEmo 3 ve memo2 de olabilir.Ama ilk kombo da birden o lastiklere geçmek sizn için pek ii olmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben de 5 yıldır oynuyorum ama senin kadar bh spin yapamıyorumdur...

Bahsettiği kombo yine de çok yavaş gelir bana ...

150 TL'ye 2. el almanı tavsiye ederim. Tahtası iyi olsun, lastikleri zaten değiştireceksin belli bir süre sonra.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 65 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..