Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Kombinasyon,raket Önerisi

Muggles

Recommended Posts

Merhabalar ,

Masa tenisini 4 yıldır oynuyodum ben 1 sene ara vermiştim. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum ve yarı profesyonel olarak başlamayı düşünüyorum bir klüple anlaştım ama daha görüşmedim. Raketimi kendim toplamak istiyorum para sorun değil. Forehand ve backhand'imi yarı yarıya kullanıyorum. Andrej Grubba 2000'le oynuyodum bırakmadan önce. Ama işi daha ciddiye dökmek için yardımlarınızı almak istedim. Spin atarken zorlanmıyorum fakat raket yüzünden sıkıntı çekiyorum yani çekiyodum. Kesme toplara rahat spin atabileceğim yani en azından atabileceğimi hissettircek bi kombine arıyorum bu ilk arayışım o yüzden buradayım.Kısaca oyunumdan bahsedicek olursak; BH blok, spin , topspin masaya uzak ve yakın farketmez aynı şeyler FH için de geçerli.

Saçma şeyler yazdıysam affola, zahmet olmasa bana uygun olduğunu düşündüğünüz ekipman tavsiyelerinizi bekliyorum.

iyi forumlar :))))

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selamlar

siz daha önve hep orta seviyeli ve kontrollü bir tahta ile oyun oynamışsınız.masaya yakın yada uzak hakim olabilmek için yeni versiyon su bazlı lastikleri tavsiye ederim.daha çok soft lastik tercih etmenizden yanayım.defansif oyun anlayışına karşı durmak için bu lastikler çok çok daha iyidir.kesiklere vereceği cevap sizi tatmin edecektir.tahta olarak tabi bu benim nacizane görüşümdür;stıga clıpper cr yi tavsiye ederim.sapı boş olarak imal edildiği için hissi son derece yüksektir.butterfly da yok böyle bir his veren tahta.off tahta almanızsizin için daha iyi olacaktır.

lastik olarak tastıga boost tc yada yeni versiyon calibra lt spın yada sound u öneririm.fiyat olarak 300-350 tl tutar.alma büşüncesinde olursanız ben yardımcı olurum size ..iyi günler..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..