Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bu Raketle Neler Yapabilirim ?

doqukan036

Recommended Posts

Abilerim, ablalarım öncelikle hepinize iyi forumlar.

Lise 1 öğrencisiyim ve teneffüslerde ve beden eğitimi dersinde masa tenisi oynuyorum.

Oynamaya başlayalı yaklaşık 2 yıl oldu ve kötü raketlerde de olsa kendimi bayağı geliştirdim.

Şimdi ise bayram harçlığımla Şu raketi almak istiyorum. ( Butterfly Primorac 7000 ).

Sizce uygun mudur ? Yoksa başka raket tavsiyeniz var mı. Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bence Hazır raket alma.Ben de ilk başta öyle düşünüyordum.Ama istediğin siteye git bak, 'En kötü kombinasyon raket, en iyi hazır raketten iyidir' lafı vardır.Ben de bayram harçliklarimla raket toplamayi düşünüyorum.Bence Butterfly promirac 7000 e vereceğin 80 Tl ye masatenisi.com da ne güzel combo raketler var.Combo raket al bence.Çünkü daha hesaplilar.İnşallah yardimci olabilmişimdir.

Saygilarimla..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumun 'ekipman arayanlar/satanlar' bölümüne bir mesaj bırak. 80 TL. ye başlangıç seviyesi için bir raket almak istediğini yaz. Birisi elindeki ikinci el ucuz komboyu sana gönderebilir. Ve arkadaşın dediği gibi bu da senin alacağın hazır raketten çok daha iyi olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu forumun 'ekipman arayanlar/satanlar' bölümüne bir mesaj bırak. 80 TL. ye başlangıç seviyesi için bir raket almak istediğini yaz. Birisi elindeki ikinci el ucuz komboyu sana gönderebilir. Ve arkadaşın dediği gibi bu da senin alacağın hazır raketten çok daha iyi olacaktır.

Katılıyorum. Bu şekilde ikinci el de olsa çok daha iyi bir rakete aynı miktar paraya sahip olabilirsin. Ederi maksimum 30 TL olan Bty Primorac 7000'e 80 TL vermek anlamsız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   2 Üye, 0 Gizli, 20 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..