Jump to content
Masatenisi.org Forum

Mambo Gp

Recommended Posts

mambo gp, su bazlı yapıştırıcılar için üretilen bir lastik değil. Su bazlı ile yapıştırırsanız ölü, yavaş, spinsiz bir lastiğiniz olur. Eski yapıştırıcılarla yapıştırırsanız akciğer kanseri, sinir sistemi bozukluklukları, alerji, astım gibi hastalıklarınız olur. O yüzden eski tip lastiklerden uzak durun...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tsubasa sanırım GP'yi eski Mambo lastiklerle karıştırdınız. Mambo GP su bazlı solüsyonlarla kullanılan yeni nesil bir lastiktir.

http://masatenisi.com/UrunDetay.asp?KategoriID=2&UrunID=72

Lastiği su bazlı solüsyonla kullanıyorum ve kesinlikle yavaş değil, hele hele spini eminim herkesi tatmin eder. Tamam Calibra Sound gibi hızlı değil elbette ama bu kadar az bir hız eksikliği ancak profesyoneller için bir problem olur diye düşünüyorum. Son tahlilde Mambo Gp hız / kontrol dengesi açısından çok başarılı ve tatmin edici spin değerlerine sahip bir lastiktir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Pardon doğru söylüyorsunuz. Fakat, lastik halen eski nesil sadece fabrikasyon olarak tuninglemişler ve o şekilde piyasaya sürmüşler. Yine de çok tavsiye etmem çünkü lastiğin performansı bir iki ay sonra iyice düşüyor.(üretilirken sürülen yağ uçtuğu için) Fabrikasyon tuninge ihtiyaç duymayan yeni nesil bir lastik kullanmak daha mantıklı bir çözüm bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 76 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..