Jump to content
Masatenisi.org Forum

Kesmeli Servis Atış Teknikleri

umut_cum

Recommended Posts

Masanın yanı başına 100 bulamaz isen 50 top al ve forent ve bekent servis çalışmasını en otuz dakika çalışmalısın.Bunu iki hafta süreyle sabah ve akşam antremanda devam et balk ozaman nasıl başarılı olacaksın sen kendine bile inanamıyacaksın.Ara sırada servis çalışma videolarını izle faydasını muhakkak göreceksin.O zaman karşında kimse duramaz.Sana kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

İşte o soldan spin ile sağdan spin ile topun döneceği tarafı ayarlıyacaksın.Ben masa bulamadım 13 tane topum vardı.Evin en büyük odasına geçip atmaya başladım.6-7 sefer yaptım.Bu da yaklaşık 45 dk. sürdü.2 günde bir yaptım.Artık servislerimde kesik attığımda rakip sağa doğru raket tutuyor, sonradan top sola doğru dönüyor.Ayrıca topun altına raketle vurup ,aynı anda raketi kendine doğru çekersen daha etkili olur ve rakip daha fazla şaşırır.Bu da senin servislerden sayı alma yüzdeni arttırır. :thup:

Saygılarımla..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 17 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..