Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yeni Kombinasyon Değerlendirmesi

Recommended Posts

Arkadaşlar imzamdaki yeni kombinasyon hakkında bilgi paylaşımı yapmak istedim.Ben oyun olarak her nekadar yakın oynamak istesemde ayaklarım hep geri gider ve üç-dört metre arkada oynayıp genelde top taşır arasırada kontra yapmaya çalışırım.Yani eğer bir maçı kazanmışsam bu rakibin çok hata yapmasından kaynaklanır.Bu çerçervede aslında imzamdaki ALC tahtalı raketimden memnundum içeri bayağı bir top taşıyabiliyordum.Ama işte birde başka malzemelerle bir raket yapıyım dedim ve kısa bir araştırma neticesinde M.Maze tahtalı raketi topladım.Önceleri sanki biraz yavaş gibi geldi bana ama daha sonra baktım mesela ben diğer raketle tüh be az daha yavaş vursam masaya düşecekti dediğim tarz vuruşlar masada kalmaya başladı,birde bazen düşüncemde topu atmayı tasarladığım yere sanki elimle koymuş gibi gitmesi hoşuma gitti ayrıcada ben hasbel kader İzmirde kuruluşlar liginde oynuyorum dün başladı ilk maça birazda korkarak yeni raketle çıktım ama inanın ayaklarım gene arkaya gidiyor ama her karşıladığım top ha şimdi filede kalacak kaygısı içerisinde hep fileden bir iki karış karşıya düştü ve ben maçı aldım.

NETİCE:Yeni kombinasyonu bütün kontrollü oyun tarzını benimseyen arkadaşlara tavsiye ederim.(Tabi gerektiğindede hücum için gerekli her türlü şut ve spinleride çok rahat yapma imkanı sağlıyor.)

NOT:Buradan tahtayı ben tercih etmiştim ama lastik seçimi konusunda yardımcı olan Onurzaim arkadaşımızada çok teşekkür ederim.

DİP NOT:Bu yazdıklarımın tabiki malzemelerden kaynaklanan bir teknik açıklaması vardır bunuda bu işin üstadı arkadaşlar teknik tercümeye çevirirlerse memnun olurum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni kombinasyonunuz hayırlı uğurlu olsun. Yeni lastikleri ALC üzerinde denemeyi düşündünüz mü? Yine kontrollü bir kombinasyon olacağını tahmin ediyorum.

Teşekkür ederim sağolun.Valla ALC üzerindede düşünmedim değil ama daha çok kısa oynadım neler yapabildiğimi tam göreyim ALC üzerindede deniyeceğim İNŞAALLAH.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..