Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tahta Ve Bh Tavsiyeleri

Recommended Posts

Tahta için penhold öneririm. Backhand tarafı boş kalsın lastik alma. Bi önceki mesajında 8 yıldır masatenisi oynadığını ve backhand vuruşlarının çok kötü olduğunu yazdığına göre demek ki backhand vuruşları için ısrar etmene gerek yok. Penhold tutuşla sadece forehand tarafını kullanarak oynayabilirsin. Hem paran da cebinde kalmış olur, ilerde tenergy lastiğin eskiyince yenisini alma imkanın olur. Böylece raketinin ömrünü de iki katına çıkarmış olursun. Böylece 5 yıl ömrü olur raketinin. Üniversiteyi bitirene kadar seni idare eder. Tabi bu benim fikrim. Bu fikir hoşuna gitmediyse backhande ucuz bir kısa tırtık yapıştır, gelen falsolardan etkilenmeden normal tutuşla oyna diyeceğim ama bilemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tahta için penhold öneririm. Backhand tarafı boş kalsın lastik alma. Bi önceki mesajında 8 yıldır masatenisi oynadığını ve backhand vuruşlarının çok kötü olduğunu yazdığına göre demek ki backhand vuruşları için ısrar etmene gerek yok. Penhold tutuşla sadece forehand tarafını kullanarak oynayabilirsin. Hem paran da cebinde kalmış olur, ilerde tenergy lastiğin eskiyince yenisini alma imkanın olur. Böylece raketinin ömrünü de iki katına çıkarmış olursun. Böylece 5 yıl ömrü olur raketinin. Üniversiteyi bitirene kadar seni idare eder. Tabi bu benim fikrim. Bu fikir hoşuna gitmediyse backhande ucuz bir kısa tırtık yapıştır, gelen falsolardan etkilenmeden normal tutuşla oyna diyeceğim ama bilemiyorum.

teşekkür ederim yorumun için ama ben 8 yıl sonra tutuşumu değiştiremem:D bh e 30 liralık felan ucuz bir lastik tavsiyesi etsen? tahta için güzel bir tavsiye versen?

ayrıca bh vuruşlara zayıf dediysekde o kadar değil yani fh e göre daha zayıf .

tenergy 05 fx e 138 lira verdikden sonra 120 liram kalıyor. 30 - 40 liraya bh lastiği tavsiyesi 80 -90 lirayada tahta tavsiyesi tadından yenmez:D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

anladığım kadarıyla rakete 250-300 TL arasında bir bütçe ayırmışsın.Nacizan benim fikrim masatenisi.com sitesindeki pro combo 2 isimli combo raketi alabilirsin yok iilada tenergy alcam diosan 85 liraya xiom extreme s güzel bi tahta snn istediğin fiyat aralığında. ve lastik olarakta 55 tl ye joola drum önerebilirim.dahada ucuz bi lastik isterim dersen frinedship fx lightening.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 5 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..