Jump to content
Masatenisi.org Forum

Hazır Rakete Kurban Gittim.

Recommended Posts

ustalarım 2 gün once istanbulda adidas , lescon , fenerum , galatasaray store gibi magazalarda raket satın almak için gezdim en son adidas magazasından 45 liraya 1 alana bir bedava olmak üzere 2 raket aldım. 45 lira olduguna gore iyi bir raket oldugu yanılgısına düştüm. oyn ayınca bu zamana kadar hep eglenceli olan bu sporu resmen işkenceye donusturdu bana . alışma sürecine vererek kendimi avuttum . bugun okulda masa tenisi takım koçunu gosterince bana kırtasiye malı oldugunu söyledi .bende işe yaramazmı dedim . koç hayır dedi.bende 3 gün önce tesadüf eseri keşfettigim bu foruma basvurayım dedim .sizden ricam kullanmadıgınız tahta veya lastiklerinizi varsa bana vermeniz . karsılık olarak 2 tane kötü raketim var . yardımcı olucak varsa bu konuya yada özel mesaj olarak bana ulasabilir . istanbulda ikamet etmekdeyim. herkeze simdiden tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sana öncesinde söylenmiş: "Hazır raket alma", diye (burada)

Sen buna rağmen kendi kafana göre hareket etmişsin.

Şimdi de böyle bir istek.... !!!

Not: Bir de Türkçe yazmasını öğren. Sırf bu yüzden birçok forum üyesi sana cevap yazmamıştır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sana öncesinde söylenmiş: "Hazır raket alma", diye (burada)

Sen buna rağmen kendi kafana göre hareket etmişsin.

Şimdi de böyle bir istek.... !!!

Not: Bir de Türkçe yazmasını öğren. Sırf bu yüzden birçok forum üyesi sana cevap yazmamıştır.

pişmanım combo raket ile ilgili hiçbir bilgim yok bu yüzden hazır raket aldım. ve kazıklandımda . bu arada türkçe yazmayı ögren derken neyi kastettin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Kardeşim 'ö' yerine 'o', 'ü' yerine 'u', 'ş' yerine 's' ve bunun gibi bir çok hata yapmışsın kardeşim biraz daha dikkat edersen iyi olur.

Hakan hocamın dediği çok doğru bundan önce söylenmiş kardeşimize kendi düşen ağlamaz misali...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..