Jump to content
Masatenisi.org Forum

İstanbul- Haldun Alagaş Spor Salonu.

Recommended Posts

http://www.kkmtsd.com/

turnuvası

Bana da kaydın son gün son anında haber geldiği için ve işte çok yoğun bir ana denk geldiğinden foruma haber veremedim. Ancak bizim arkadaşlara cepten ulaşıp haber verebildim.

Özcan ve Uğur ile gideceğim. Tahsin'e de haber bırakmıştım ama o da geç kaldı (kayıt için)

Geçen sene 40 yaş altında gençlerle oynayıp 2. olmuştum, bu sene ise 40 yaş üstünde amcalarla oynayacağım, bakalım nesil farkı nasıl etkileyecek.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

http://www.kkmtsd.com/

turnuvası

Bana da kaydın son gün son anında haber geldiği için ve işte çok yoğun bir ana denk geldiğinden foruma haber veremedim. Ancak bizim arkadaşlara cepten ulaşıp haber verebildim.

Özcan ve Uğur ile gideceğim. Tahsin'e de haber bırakmıştım ama o da geç kaldı (kayıt için)

Geçen sene 40 yaş altında gençlerle oynayıp 2. olmuştum, bu sene ise 40 yaş üstünde amcalarla oynayacağım, bakalım nesil farkı nasıl etkileyecek.

Nesil farkı, pütür oranında artış olarak yansıyabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2 gibi oradayım. adres: metrobüs ile gelirsen uzunçayır durağında inip 5-10 dakika yürüme mesafesinde.

Yeni Adresimiz: Yumurtacı Abdi Bey Cd. Muratpaşa İlköğretim Okulu - Fikirtepe-Göztepe-Kadıköy..

Kısaca tarifi: E-5 ten geleceklere ;Göztepe kavşağından girilecek ve Göztepe Oto Sanayi içine girilecek,yolu devam edip sanayi çıkışında Fenerbahçe altyapı tesislerine varılacak, hemen bitişiğinde okulu göreceksiniz.

Muhiti bilenler, Fikirtepe yönünden de gelebilirler, fikirtepe dörtyol'a gelindiğinde(minibüslerin güzergahından) sağa dönerseniz fikirtepenin merkezine gidersiniz,dönmeden düz yani alt tarafta e-5 karayoluna paralel dar bir yol vardır,bu yoldan dümdüz gittiğinizde de Muratpaşa İ.Ö.Okulunu göreceksiniz. Yeni salonumuz bu okulun spor salonudur. Detaylı tarif için Mustafa Baydemir ile görüşebilirsiniz. 0532 633 31 90

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 42 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..