Jump to content
Masatenisi.org Forum

2011 Mixler Avrupa Şampiyonası

Recommended Posts

Bu hafta sonu (10-11 eylül tarihlerinde) Fatih spor kompleksinde (All Star maçlarının yapıldığı yerde) Avrupa mixler şampiyonası oynanacaktır. İlgilenen herkes gelsin.

Bu gün milli takımın Tozkoparandaki hazırlıklarını videoya koymuşlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben salondaydım bugün. Öğlen 13.30 civarı salona geldim. Forumdan kalabalık bir grup ile birlikte oturduk 18.00'a kadar. Tabii sima olarak tanımadığım için seni görüşme şansımız olmadı maalesef. Yarın maçlar tam olarak kaçta başlayacak acaba, ona göre erken gelmeye çalışacağım. Bugün de 10.00'da başlamış 11.00 denmesine rağmen. Yarın ne olur bilemiyorum. Kısmet olursa görüşelim yarın, bugün görüşemediğim kim varsa :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel maçlar oldu , birçok fotoğraf çektim , ilk güne dair üyelerimizin de fotosunu çektim ancak buraya atamaycağım kadar büyük....Turnuva iyiydi ama Türkiye başarısız sonuçlar aldı bence...... beni Sayın Başkanımızın Melek'in çifti olan , yıllarca Bundesliga kariyerine sahip , birçok kez Avrupa En iyi 12lerde oynayan , All Star maçlarında dahi Avrupa'yı temsil eden ve üstelik maç kazanan 2 oyuncudan biri olan Adrian Crisan'ı yerden yere vurması hayretler içinde bıraktı.... Turnuvayla ilgili çok şey yazmak isterim ama sıcağı sıcağına aklıma gelenler bunlar :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Müsabakaların ilk günü salondaydım. Dikkatimi çeken noktaları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Aynı gün Fatih Spor Kompleksi'nde Engelliler Türkiye Yüzme Şampiyonası da vardı. Birbirine paralel iki salonda devam etti müsabakalar. Diğer salon tıklım tıklım doluydu. Yüzme çok ilgi gördüğünden miydi bu durum? Tabii ki de hayır. Seyircilerin hemen hemen hepsi ordaki sporcuların aileleriydi. Ama yine de salonun dolu olması hoş bir görüntüydü. Bizim salon ise her zamanki gibi sinek avlıyordu. En azından masa tenisi camiasından bir çok kişiyi görebilirim diye düşündüm ama maçlar eşli (hem de mixed olanından) olması sebebiyle fazla ilgi görmedi diye düşünüyorum. Bir de All Star organizasyonundaki gibi reklam eksikliği vardı. Ettu'nun sitesinde aylardır var olan haber bizim federasyonun sitesine sadece 3 gün! önceden konuldu. Forum yahut facebook daveti olmasa ondan da haberi olmayacaktı kimsenin.

Maçlar pek çekişmeli geçmedi açıkçası. Biz forumdan ufak bir grupla birlikte takip ettik maçları.(ben, Emre Adıgüzel, Kerem Erböke, karaahmet, karpatlar, kartal, Mustafa Altunok, figen, duygusu ve nicklerini bilmediğim birkaç üyemiz daha vardı grupta. Dinan da salondaymış ama görüşemedik. Samet de babası ve kardeşiyle salondaydı, fotoğrafımızı çekti sağolsun.) Sohbet muhabbet açısından güzeldi ama maçlar fazla keyif vermedi açıkçası. Salon da boş olunca tadı çıkmadı diyebilirim. İlk günden aklımda kalan iki olay var. Birisi federasyon başkanı Oktay Çimen'in maçlar oynanırken seyircliere dönük bir vaziyette dürüm yemesi. Pek hoş bir görüntü değildi açıkçası. Kamera yakalasa dünyaya rezil olurduk. Orda maçlar oynanıyor ve arkada evsahibi ülkenin federasyon başkanı dürümünden bir ısırık alıyor, ilginç gerçekten. Bir diğer olay da yer kaplamasının birleşme yerinden bombe yapması sonucu Romen oyuncunun sakatlık tehlikesi atlatmasıydı. Madem böyle bir organizasyonu yapıyorsunuz, herşey eksiksiz olmalı. Düşen oyuncunun bırakın spor hayatını, yaşamı bile tehlikeye girebilirdi. Zaten Belarus'lu antrenör ortalığı uzun süre ayağa kaldırdı maçlar devam ederken. Tabii hemen devreye Şifo girdi, sahaya girip kaplamaları birleştirdi ve sorun çözüldü!

Samet birkaç foto çekmişti, onları facebook hesabında paylaşmış. Müsait olduğum bir zamanda paylaşırım inşallah. Benim gözümden maçlar böyleydi. Daha iyi organizasyonların daha sorumlu ve bilinçli insanlarla düzenlenmesi dileğiyle, şimdilik esen kalın efenim :bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bir diğer olay da yer kaplamasının birleşme yerinden bombe yapması sonucu Romen oyuncunun sakatlık tehlikesi atlatmasıydı.

masa tenisi tarihimiz boyunca tozkoparanda oynamaktan parke konusunda tecrübesiziz tabi :lol:

Daha iyi organizasyonların daha sorumlu ve bilinçli insanlarla düzenlenmesi dileğiyle

:alkis:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 52 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..