Jump to content
Masatenisi.org Forum

Forum Buluşmasındaki Diğer Videolar Çekildi Mi ?

KursaD

Recommended Posts

İyi akşamlar. Abiler forum buluşmasında çok güzel maçlar olmuştu. Final maçları paylaşılmış zaten. Ama final maçlarından çok daha keyifli maçlar vardı. Burak Karatatar - Talha Alkaya olsun Erkan Kızıltaş - Talha Alkaya olsun Ozan abi - Alican Söylemez olsun bir çok güzel maçlar olmuştu. Çoğu maçı Ozan abi çekti yanlış hatırlamıyorsam. Acaba bu maçlar videoya alındı mı ? Alındıysa unutuldu mu ? İşten güçten fırsat bulunamadığı için eklenmemiş de olabilir. Yinede bi sorayım, eğer ki unutulduysa hatırlatayım istedim.

Saygılar

Bu arada hayatımda açtığım en kötü konu başlığı herhalde bu :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bende talha- burak maçı var sadece. Onun dışında benim tripod'u kullanıp çekenler olabilir.

benim laptop 2 gb'lık burak talha maçını kesip biçemiyor. o haliyle nete de koyamıyorum. bir de açık unutmuşuz o maçtan sonra da bayağı boş masayı çekmiş.

mp4'ü kesip biçen beleş bir program bilen varsa sevinirim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben mp4 ü wmv ye çevirip movie maker la kesip biçiyordum. Kaliteside çok az bi oranda düşüyordu farkedilemeyecek kadar az. Ama 2 gb ı ne kadar sürede çevirir o ayrı :salak:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 22 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..