Jump to content
Masatenisi.org Forum

Balçova Da ""bayram Turnuvası""

Guest Aydın Ungan

Recommended Posts

Merhaba

"Bayramınızı kutluyorum" Bayram dolayısıyla tatildeyiz.Ancak masatenisinden bu kadar uzak kalmamız mümkün değil.Balçova Belediyesi Termal Spor Kulübü salonunda "BAYRAM TURNUVASI" düzenleyeceğiz..Erkek ve Bayanlarda yaş kategorilerine göre turnuva yapacağız..‎2 - 3 Eylül 2011 tarihlerinde ve 11.00 - 18.00 saatleri arasında BALÇOVA tt-rating adı altında başlayacak turnuvamızda Madalya,kupa,tişört ve katılım ücreti olmayacaktır.Eğer katılım tatmin edici düzeyde olur ise her ay bu turnuvayı düzenli olarak yapmayı düşünüyoruz..

Herkese sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Guest malatyalıcihan

Merhaba

"Bayramınızı kutluyorum" Bayram dolayısıyla tatildeyiz.Ancak masatenisinden bu kadar uzak kalmamız mümkün değil.Balçova Belediyesi Termal Spor Kulübü salonunda "BAYRAM TURNUVASI" düzenleyeceğiz..Erkek ve Bayanlarda yaş kategorilerine göre turnuva yapacağız..‎2 - 3 Eylül 2011 tarihlerinde ve 11.00 - 18.00 saatleri arasında BALÇOVA tt-rating adı altında başlayacak turnuvamızda Madalya,kupa,tişört ve katılım ücreti olmayacaktır.Eğer katılım tatmin edici düzeyde olur ise her ay bu turnuvayı düzenli olarak yapmayı düşünüyoruz..

inşallah istediğiniz düzeyde katılım olur ve her yıl tekrarlanır..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

inşallah istediğiniz düzeyde katılım olur ve her yıl tekrarlanır..

Merhaba

Çok teşekkür ederim.Hakan Kırık beyin tt-rating turnuvasını BALÇOVA da devam ettirmeyi düşünüyorum.Bu ilk denememiz olacak eğer başarırsak Her ay düzenli yapmak istiyorum.

Sevgi ve selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Turnuvamız 2 Eylül Cuma günü ( yarın ) saat 11.00 de başlayacak.Balçova Spor Kompleksi.Otobüs ile gelecek olanlar 169 No 'lu otobüse binmeleri halinde son durak olan spor kompleksinin önünde inebilirler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Teşekkür ederim Bora kardeşim..Bugün ferdi karşılaşmaları tamamladık.Sonuçlar şöyle:

1.AHMET ARK

2.Murat ERİŞ

3.BARIŞ ONUR

4.AHMET SELANİK..

Kızlarda katılım olmadığı için Balçova Termal Spor Kulübü oyuncuları kendi aralarında oynamak zorunda kaldılar.

1.ECE AZMAN

2.GİZEM YILDIZ

3,BUSE İSLAM

4.SALİHA KAYA

3 Eylül 2011 Cumartesi (yarın) çiftler maçlarımızı yapacağız.Önemli olanın top oynamak ve tanışmak üzerine biraraya geleceğimiz bu tür turnuvaları daha düzenli ve kalıcı hale getirmeye çalışacağız.Turnuvaya katılan tüm sporcularımıza teşekkür ediyorum.

Herkese sevgi ve saygılarımla

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Bu arada genç oyunculardan Barış Onur gelecek vaadeden bir yıldız..Eksikliklerini de giderir ise önü açık.Dinan da çok iyi bir oyuncu .Tipik maç adamı..

Yarın ki maçlardan sonra daha iyi tanıma fırsatım olacak.

Selamlar

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba

Hiç şüphem yok ki iyi bir veteran oyuncusu olacaksın.Hücumu düşündüğün zaman oyunun daha güven verici görünüyor.Kontrol ve defansif yanın da var.Bunların kombinasyonunu doğru birşekilde maç antremanları ile pekiştitirsen sorunun kalmaz.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 96 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..