Jump to content
Masatenisi.org Forum

Ankarada Ayakkabı

Guest Egos84

Recommended Posts

mesela bir adidas marka ayakkabı alacaksan adidasın satış mağazalarına bakabilirsin ama bu markanın masa tenisi için ürettiği ayakkabılar mağazaların çoğunda yok çünkü talep yok.Ama bir asics alacaksan Ankara'da Ülkealan pasajında tek bir dükkan var orası satıyor, ayrıca aynı satıcının Cebeci'de bir satış magazası daha var (adını unuttum dükkanın) orda da asics bulabilirsin.

Fakat sana tavsiyem öncelikle aradığın malzemenin (ayakkabı-tahta-lastik gibi) modelini, markasını ,cinsini belirledikten sonra (bu forumdaki ilgili konu başlığı altında) almak istediklerini yaz derim,,,,

Levent

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
  • 1 month later...

ankara'da kızılay'dan adidas stabil court aldım. peşin 93 YTL. bu hafta deneme imkanım oldu antrenmanda. parke zemini o kadar guzel tutup ayagı da o kadar guzel sarıyor ki. baska kullananlar varsa ne düşünür veya ayakkabı uzun vadede ne kadar dayanacak bilemem ama ilk giyişimde gercekten yeri tutma, sağlam basma, esneklik konusunda çok memnun kaldım.

bir de benimkinin bir ust modeli var o belki daha dayanıklı veya daha kaliteli tabanlıdır.

fikir versin diye de ikisinin de resim içeren linklerini vereyim:

Benim Kullandığım (93YTL)

Benimkinin bir üst modeli (15-20 YTL daha pahallı)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adidas Court Stabil 2 Tennis Trainers : bu senin kullandığın ayakkabı sanırım ama bilmeni isterim bu masa tenisi ayakkabısı olmadığı gibi masa tenisine uygun bir ayakkabıda değil dikkat edersen tabanı baya bi yüksek diğeride keza aynı şekilde açık kort ayakkabıları ve ağır en azından masa tenisi için ağır,tabanlar düz olmadığı gibi kauçukda değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

evet ben de dün bunun daha çok tenis amaçlı oldugunu ögrendim ama dedigim gibi tamamen kendi düşüncem olmakla birlikte bana rahat geldi, yani ben ince tabanlı ayakkabıyla tam olarak rahat edemiyorum uzun sure oynadıgım zaman agrı yapıyor tabanımda cok ince tabanlı ayakkabı. bir de bu daha yaygın tabanlı oldugu icin yere daha saglam basıyorum.

yani biraz da farketmeden simdilik kendime uygun bir ayakkabı buldum, ama uzun vadede tabanı özelliğini kaybeder mi veya dezavantaj yaratır mı bilmiyorum, şimdilik memnunum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
İlknur hanımdan alabilirsin.

Adidas Masa tenisi ayakkabılarının fiyatını öğrenebilmek için İlknur Hanım'a nasıl ulaşabilirim.

Selamlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 43 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..