Jump to content
Masatenisi.org Forum

Bahçelievler Belediye Spor Kulübü

Eypd

Recommended Posts

masatenisires.jpg

BAHÇELİEVLER BELEDİYESİ MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE MASATENİSİ BRANŞINDA KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR.

GRUPLAR MİNİKLER ,YILDIZLAR , VETERANLAR VE YETİŞKİNLER OLARAK AYRILMAKTADIR.

İLETİŞİM:

YER : MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ

(AVRUPA YAKASI BAHÇELİEVLER YENİBOSNA RADAR MEVKİ)

TELEFON : 0 212 6523497

ANTRENÖR : İSMAİL HOCA

ANT. CEP : 0 536 5488008

www.bbsk.com.tr

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verilen linkte masatenisiyle ilgili bir bilgi bulamadım. Branşlar arasında bile sayılmamış. Acaba salonun durumu le ilgili bilgi verebilir misiniz?

yerler parke veya pvc mi? tavan yüksek mi? klima veya havalandırması nasıldır, masalar ne marka ne özelliktedir? duş imkanı var mıdır? ışıklandırma nasıldır? yeterince geniş midir? vs vs...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

verilen linkte masatenisiyle ilgili bir bilgi bulamadım. Branşlar arasında bile sayılmamış. Acaba salonun durumu le ilgili bilgi verebilir misiniz?

yerler parke veya pvc mi? tavan yüksek mi? klima veya havalandırması nasıldır, masalar ne marka ne özelliktedir? duş imkanı var mıdır? ışıklandırma nasıldır? yeterince geniş midir? vs vs...

masa tenisiyle ne bilgi istiyorsunuz,branşlar arasında ne sayılmasını bekliyorsunuz,bizzat gelin ve görün

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne öğrenmek istediğimi gayet açık yazdım. Ben bu cevabınızdan yerlerin kaygan tavanin alcak isiklandirmanin kotu masalarin ince dus imkaninin olmadigini çıkarıyorum. Siz bizi çağırıyorsanız nasıl bir yere çağırdığınızı anlatacaksınız. Benim işim gücüm yok mu? Neden Zamanımı boşa harcayayım? Madem bizim sitemizden yararlanip insanlara ulasiyorsunuz o zaman "hele bir gelin" mantigini birakacaksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

masa tenisiyle ne bilgi istiyorsunuz,branşlar arasında ne sayılmasını bekliyorsunuz,bizzat gelin ve görün

bu forumda her seviyeden oyuncu var. pinponcusundan, profesyonel masa tenisçisine kadar. pinponcu, masa olan her yerde oynar. masa tenisine ciddi anlamda gönül vermiş, antrenman yapmak isteyen kişiler, özellikle de bir lig oyuncusu ise, belli standartlara sahip salonlarda antrenman yapmak zorundadır. (en azından; zemini kaymayan, ışıklandırması iyi, tavanı yüksek ve en az 25 mm ittf onaylı masa olması lazım) aksi halde antrenman verimsiz geçer ve sakatlık riski olur. eğer salonun özelliklerini burdan belirtirseniz kişiler kendi durumlarına göre karar verirler. bu arada anadolu yakasında maltepe tarafında oturuyorum. sırf salonu görmek için 50 km yol gitmem absürd olmaz mı? internetin "uzakları yakın etme" nimetinden faydalansak diyorum..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

spor salonumuzun zemini mineflo,isiklandirma profesyonel spot isiklandirma,lavabolar,dus imkani var;bayan erkek ayri mescid bulunmakta,ozurlu arkadaslarimizin kullanabilecegi bir salon,6 adet mac masasi (stag),antrenman masalarimiz gelcek,havalandirma ve kilima gayet guzel,1000 m2 civari kare seklinde genis alan ulasim sirinevler meydanindan radar minubusleri yaninda geciyor (radar yani)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 47 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..