Jump to content
Masatenisi.org Forum

Yıldız-minik Eğitim Kampları

Guest IlkerKesen

Recommended Posts

Samsunda Gzi Bld de uzun boylu bi kız vardı iyidi; ama Bahadır iyidir onu söliyeyim

İnşallah giderim şu kamplardan birine...

Bu arada Ayıdn kampını iyice inceledim Fb nin hoca var ayrıca Akpınarlılar,Antalyalılar,Denizlililer yoğunlukta

uzun boylu dediğin kız minikse, o kampa çağrılmadı...takımdaki en iyi kız seçil...hatta en iyi oyuncu....antalya'daki müge 3-2 zor yenmiş turnuvada...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 63
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

uzun boylu dediğin kız minikse, o kampa çağrılmadı...takımdaki en iyi kız seçil...hatta en iyi oyuncu....antalya'daki müge 3-2 zor yenmiş turnuvada...

Vay be...

İyiymiş demek...

Samsun a gelirsem tanıştırırsın.

Ama ben kızlara karşı bi garip oynuyorum(kesiyom şut atıyom :P: )

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Erdem abi oradaki en iyi oyuncu Mehmet Deniz ;):

mehmet deniz zonguldak'lı mı mehmet mi....oysa bizim kız onu yenermiş...mehmet'i çalıştıran kişi forumdan cako67....yine forumdan burakyalin da zonguldak'ta okuyor ve samsun'lu...seçil onu yener diyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu arada Erdem abi oradaki en iyi oyuncu Mehmet Deniz ;):

mehmet deniz zonguldak'lı mı mehmet mi....oysa bizim kız onu yenermiş...mehmet'i çalıştıran kişi forumdan cako67....yine forumdan burakyalin da zonguldak'ta okuyor ve samsun'lu...seçil onu yener diyor...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bilmiyorum ama baktım da Seçil Türkiye şampiyonasında Müge ile yapmamış Esma veya Esra Aykuta yenilmiş, Cako67 belki sizinle tanışmış olabiliriz(Kütahyada Polisevi) Mehmet de Zonguldaklı Seçil yener mi bilmiyom ama Çinli beğenmiş Mehmeti, Ama hırslıyım gelirsem 1-2 süpriz yapacam.

Aaaa

Durun gidip bavulumu hazırlamaya başlıyayım :P:

Gerçi pazartesi belli olacak ama <_<

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce gençlik sporun yerinden geliyorum şu an sadece zonguldaktan mehmet ve adana dan bir ufaklık var şu saat itibariyle 30 dakika sonra gidecem tekrar kimler gelmiş kimler gitmiş diye

samsun yavaştan dolmaya başladı demek minik oyucularla...burdaki kamptan haberleri gün be gün sizlere iletiriz artık...tabi bizi içeri alırlarsa :bonus:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Biraz önce gençlik sporun yerinden geliyorum şu an sadece zonguldaktan mehmet ve adana dan bir ufaklık var şu saat itibariyle 30 dakika sonra gidecem tekrar kimler gelmiş kimler gitmiş diye

Hadi bakalım,

İlla federasyona haber vercek bekletecekler beni :asabi:

Gelmeyenler çokmuş ama... :fildir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erdem dikkatinizi çekerim mehmeti yetistiren cako67 degil, ayip oluyo ama haaa... mehmete 4 sene ömrümü verdim ama seni de yener merak etme istersen bi maç ya hehehe

Bi dahaki forum buluşması sınavdan sonra yapılırsa onu da getir, bi iddalı maç yapalım :P:

Hâlâ bekliyorum...

Federasyon da akşama kadar bekliyor :asabi:

3.5, 4 saat sonra akşam buraya son gelişmeyi yazacam...

Olma ihtimali yüksek... :gulumse: :salak::bye:

Bu arada çok iddalı konuşmussunuz benim gibi ama herşey masabaşındaki psikolojiye bağlı...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erdem dikkatinizi çekerim mehmeti yetistiren cako67 degil, ayip oluyo ama haaa... mehmete 4 sene ömrümü verdim ama seni de yener merak etme istersen bi maç ya hehehe

çok komiksin burçin....seyrettim mehmet'i....o kadar da değil....beni şimdilik yenemez ama ilerde umarım hepimizi yener....ama eline sağlık çok iyi oynuyor....bu kadar beklemiyordum....bu arada kusura bakma osman yetiştirdi diye biliyordum....farkeder mi ama....sonuçta sizin öğrenciniz....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hâlâ bekliyorum orta yerimden çatlıycam :asabi:

10 a kalmaz haber gelir.

Buradan bildirecem.

:bye:

hala haber alamadık senden ilker....mutlu bir haber var bize....burdaki kampta boş yer yok...gelmeyenlerin yerine yenileri çağrılmış...yarın burda olacaklar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece cako67 dersen farkeder, kimse kimsenin hakkini yememek lazim, herkesin emegi vardir ama bu emekler herkesinde hakkidir sadece osmanin çabasi degil... dikkatini çekerim benden öncede baska birinin tarafindan kesfedildi.. bu arada kamp gelisen olaylari bizleride bildirilsen sevinirim haberler bekliyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

sadece cako67 dersen farkeder, kimse kimsenin hakkini yememek lazim, herkesin emegi vardir ama bu emekler herkesinde hakkidir sadece osmanin çabasi degil... dikkatini çekerim benden öncede baska birinin tarafindan kesfedildi.. bu arada kamp gelisen olaylari bizleride bildirilsen sevinirim haberler bekliyorum

Arkadaşlar bu iş yattı :uzgun::asabi:

Federasyon bu kadarla idare edin demiş :asabi:

Kafayı yerim ben bunla :asabi:

:uzgun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

neyse burçin...yanlış bilgim olduğu için seni ve diğer katkıda bulunanları yazmadım...kimsenin hakkını yemek istemem...mehmet üzerinde kimlerin hakkı varsa mehmet'e helal etsin....nedenine gelince: bugün kampta çocukların durumunu öğrenmek için seviye belirleme maçları yapıldı...adana'dan berfin ve amasya'dan bilge hafif rahatsızlıkları olduğundan dinlendirildi...yapılan maçlarda öne çıkan isimlerden biri hiç maç kaybetmeyen izmir'den ismail oldu...bir diğer göze çarpan isimler; seçil, mehmet, oğuzhan, anıl, miraç, gafur, bahadır...aslında hemen hepsi iyi sporcular...mehmet; seçil ve ismail'e yenildi ama sergilediği güzel ve akıllı oyunuyla iyi yetiştiğini ve verilen emeğe değer bir sporcu olduğunu gösterdi...oyuncuların aralarında ufak tefek farklılıklar var...yani kimse kötü değil.....kampa ilk kez geliyor olmanın verdiği heyecan, farklı bir yerde olmanın verdiği bir çekingenlik şimdilik performanslarını etkilemiştir diye düşünüyorum...ilerleyen günlerde bu isimler arasına girenler mutlaka olacaktır...ilker bu kampın seviyesinin kendisine göre düşük olduğunu söylemişti ama kampta gerçekten iyi sporcular var....idmanda çok da anlaşılmıyordu ama maçtaki performansları, ileride daha da iyi olacaklarını gösteriyor....

gelelim daha eğlenceli konulara: bugün çocuklar akşam yemeğinden sonra alışveriş yapmak için hocaları nezaretinde migros'a gittiler...tüm kamp hocaları ve forumumuzdan ben erdemkemiksiz ve burakyalın da onlarla beraber gittik...(zaten öğlen 12,00 de damladık salona....) 20 tane çocukla içeri girince haliyle millet şaşırdı...migrostaki ilk reyonları gezerken fazla bir hareketlilik olmadı...ama çikolata, cips, gofret reyonuna girince o güleryüzlü sevimli çocuklar birden değişti...sakarya'dan furkan'ın sürdüğü alışveriş arabası bir anda bir hayli doluverdi...ve inanın alınanların %90 ını çikolata ve gofret...çocuklar için en büyük yıkım kola ve dondurma alamayacaklarını öğrendiklerinde yaşandı....mehmet kısa bir süre de olsa salih hocanın aldığı dondurmayı taşıma fırsatı buldu....

alışverişi yaptıktan sonra çocukları kamp eğitim merkezine getirdik...çocuklar dinlenmek için odalarına çıkınca kamp antrenörleriyle birlikte samsun'umuzun güzel doğu parkına gezmeye gittik...yeni yapılan sahil kıyısında gezdikten sonra bir yerlerde oturup çay içtik....bu arada batman'dan kampa katılan hizvullah hocamızın köpek korkusu olduğunu da malatya'dan ömer hocamız sayesinde öğrendik...yolda da bir kaç kez köpeğe rastlayınca keyifli anlar yaşandı....ilerleyen günlerde çocuklarla birlikte de faaliyetler yapılacak...onları ilerleyen günlerde sizlere ileteceğim....

yukarıda da belirttiğim gibi kamp gayet güzel ve verimli geçiyor....birbirini daha önceden tanımayan çocuklar arasındaki dostluk da görülmeye değer doğrusu....burak bugün birkaç tane fotoğraf çekti...onları bilgisayara atınca sizlere ileteceğiz...şimdilik benden bu kadar...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

erdem kampta gelisen olaylari fazlasiyla bilgilendirdigin için tesekkürler :fildir: olaylari sicagi sicagina anlattigin için inan bende birden orda hissettim.. üsenmeden yazdin bravo :bye:

saol burçin...elimden geldiğince devam edeceğim....birazdan salona gideceğim...öğle aralarında burak ile idman yapıyoruz...bu arada burak sabahtan ordaydı...kondisyon çalışmasını seyretti...haftaya bizim idmanlar da başlayacağı için gelişmeleri anlatmaya burak devam eder....ama pazartesiye kadar öğleden sonraları orda olacağım...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar...bugün de kamptan haberlere devam edelim....sabah yapılan kondisyondan sonra çocuklarda bir yorgunluk yoktu...sanırım alıştılar artık...öğleden sonra yapılan idman kombinasyon çalışmalarıyla geçti....kampın ilk günlerinde durgun görünen sporcular biraz daha açılmışlar....tabi bu oyunlarına da yansımış...ilk günlerde kendini çok belli etmeyen sporcular bugün çok iyi performans gösterdiler...çocukların idman saatlerindeki vakitlerini de birlikte eğlenerek geçirmeleri kampa adaptasyon hızlarını artırdı...ilerleyen günlerde bakalım neler göreceğiz..şimdilik hoşçakalın...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar kamp daha önce belirttiğim gibi güzel devam ediyor .Kampa yardımcı olmak için vende katıldım nede olsa minik bir sporcuyum :D: kampta şu ana kadar en beğendiğim oyuncu bahadır (kırklareli) aslında diğerleride gerçekten iyi ama bahadır şu an favorim :thup: hergün kamta olduğum için yakından takip ediyorum gelişmelerle her akaşam sizlereleyim bu arada diğer kamplarda durumlar ne alemde bilgisi olan varsa sevinirim görüşmek üzere... :bye:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..