Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tebrik...

Ersun

Recommended Posts

Forum üyelerimizden Bursa mızın gururlarından, Özgür Şeker kardeşimiz,TS1 alanında Türkiye 7.si olmuş olup,kendisini canı gönülden kutlar,başarılarının devamını dilerim..

Not: Geçenlerde beraber antrenman yaptık ama birşey söylemeyecek kadar mütevazi olan Özgür kardeşimi tekrar tebrik ederim..Ben de Bursa Meb in sitesinden öğrendim..Selamlar..

Link:

http://www.bursameb.gov.tr/haberdetay.aspx?id=605

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Vay vay vay!... Bravo Özgür. Hem başarından dolayı, hem de mütevaziliğinden dolayı. Seninle gurur duyuyoruz. Artık üniversiteler arası turnuvalarda da masa tenisi başarılarını bekliyoruz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

utandım şimdi ya.... . teşekkürler herkese. başarımı çalışma aralarında sık sık masa tenisi oynamama borçluyum :salak::thup:

Bende utandım bak şimdi ne yazacağımı şaşırdım....MAŞALLAH...

Birde şu tahta lastiği başarılı olmanın içine sokmasaydın tadından yenmiyecekti ya..

(şaka diyeyimde tahta lastik konusunda sonra bellimi olur birden beni topa tutarlar..sizinde bu güzel başarınızı gölgelerim diye korku verdim)

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende utandım bak şimdi ne yazacağımı şaşırdım....MAŞALLAH...

Birde şu tahta lastiği başarılı olmanın içine sokmasaydın tadından yenmiyecekti ya..

(şaka diyeyimde tahta lastik konusunda sonra bellimi olur birden beni topa tutarlar..sizinde bu güzel başarınızı gölgelerim diye korku verdim)

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 1 Gizli, 23 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..