Jump to content
Masatenisi.org Forum

Alacağımda Cüzdanımı Bulamadım

Guest ktm

Recommended Posts

http://www.takushin-sports.co.jp/resoud/Nittaku-Resoud.html

http://item.rakuten.co.jp/nikkansports-shopping/tn-000-niktaku/

Her ne kadar oynama işini kıvıramasak da, malzeme konusunda gözümüz devamlı oynaş durumlarında...

Bu nedir böyle...bu parayı basıp alan var ki yapıyorlar.. Aklım karıştı birden buna ne yazılır diye...

Bu fiyatı görünce basbas bağırdığımız butterfly ürünlerinden ben en iyisi stok yapayım ne olur ne olmaz diye sonradan kara kara düşünmiyelim..

Allahınızı seviyorsanız forumca birleşip şundan en azından bir tane alalım ölürsem gözüm açık gidecek...

Dilim damağım kurudu beynim durdu bu fiyata ancak bu kadar bir insanın dili dönüp yorum yapar..

Bir kurnazlık yapıp arabayı satıp şundan alsam mı bir çift...uygun bir rakip bulup karşılıklı oynasak...

Üzerinde top sektirmişliği olan yada bilen varsa güzel birde yorum alsak diyordum.. Malzeme kalitesi nasıldır..Off demişlerde gerçekten of mudur..Bu parayı verdikten sonra zaten of puf yapmasak olmaz....gibisinden yorumlar acil olarak bekliyorum...

Saygılar + sevgiler vede hürmetler.

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pdg1: ya hocu, böyle keman meman resmi basıp 4 katı fiyatla kaktığımız tahtalar var ya...

pdg2: he?

pdg1: ya onun elini yüzünü hafif değiştirip yeni bi isim versek yanına da iki top bi deri çanta falan böyle havalı bi paket yapsak sonra da bunu alan kaç tane sazan var onları hesaplamak için bi plaket falan koysak nasıl olur?

pdg2: valla süper fikir. special falan yazarız aha buraya yazıyom 500.000 yen veren çıkar ha...

pdg1 oha! lan o kadar da değil...

pdg2: yok lan allahsızım verirler, hasta la bu herifler...

pdg1: bi sorak mı lan başkana?

pdg2: hadi kapat ışığı çıkalım çok içtik yarın temiz kafayla sorarız...

pdg1: ben attım bile e-maili valla...

pdg: Pazarlama deptmanı görelisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

pdg1: ya hocu, böyle keman meman resmi basıp 4 katı fiyatla kaktığımız tahtalar var ya...

pdg2: he?

pdg1: ya onun elini yüzünü hafif değiştirip yeni bi isim versek yanına da iki top bi deri çanta falan böyle havalı bi paket yapsak sonra da bunu alan kaç tane sazan var onları hesaplamak için bi plaket falan koysak nasıl olur?

pdg2: valla süper fikir. special falan yazarız aha buraya yazıyom 500.000 yen veren çıkar ha...

pdg1 oha! lan o kadar da değil...

pdg2: yok lan allahsızım verirler, hasta la bu herifler...

pdg1: bi sorak mı lan başkana?

pdg2: hadi kapat ışığı çıkalım çok içtik yarın temiz kafayla sorarız...

pdg1: ben attım bile e-maili valla...

pdg: Pazarlama deptmanı görelisi.

gece gece güldüm yaa:) bu tahta çok saçma çünkü pahalı.ama eğer 4.elini bulabilirsem alcam inşallah.eskiden tenergy lastiğe pahalı diyorduk şimdi bu tahta çıktı.mertlik bozuldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

babasının fabrikası olup da ekipmanının fiyatı ile arkadaşlarına artistlik yapmak isteyenler için üretilmiş bir tahta gibi duruyor. zaten resimlerden bir tahtanın nasıl bir his verdiğini topu nasıl attığını vs. anlayamayız.

almamız için tek geçerli sebep olabilir. bu tahta çok iyidir ve lastik kullanmaya gerek bırakmıyodur. o zaman bu tahtayı ömür boyu kullanmamız daha ekonomik olabilir. tabi mümkün mü?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ağaç japonyaya has olabilir ama oradan 5 fidanı 1 milyara getirtsek. 10 yıl sonra onlar büyüse ağaçları marangoza versek onlardan 10 tane tahta yapsa üzerine de keman resmi koyup nittaku resoud yazsa. piyasaya 5 milyardan sürsek 10 yılda 49 milyar kazanmış oluruz. sonra bu paralarla elma alıp elmaları parlatıp 2 katına satsak. etti mi 98 milyar. 10 yıl için iyi para bence girelim. ben emerik diyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Almışsınız bunu düşünün birkere yolda yürürken bile insanın havası değişir..Millete burnunun ucuyla bakar gözünüzün ucuyla süzersiniz..Çantası bile can yakmaya yetiyor...

Dışı sizi içi beni yakar misali...

Bu malzeme 50 tl fiyat koysaydılar bırakın bu kadar yazı yazmayı bakmazdık bile..

Pahalı olacak ambalajı iyi olacak ki bak o zaman 10,000 tl gibi bir fiyata çok kısa bir sürede alışıp hatta ucuzmuş diye bile içimizden geçirip düşünebilirizde..

Seviyorum şu pazarlama işini adam bir ağaç koymuş yanınada süslü püslü bir çanta ......

ne 50 tl mi etmez abim bu paralara bu adam mı kazıklıyorlar...Kim alır bunu....

neeee 10,000 tl mi değer ama çantasının güzelliğine bak, ikide sevimli top koymuşlar ne kadarda şık duruyor, hele şu ağaça bir bakarmısınız ne kadar heybetli ve asil bir duruşu var..Aldım gitti..

Ucuz etin yahnisider kimse elini sürmez...

Aynı mala uçuk bir fiyat koyarsınız yok satar..

Malı pazarlamak böyle bir şey...

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 85 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..