Jump to content
Masatenisi.org Forum

Sriver G3 Ve Calibra Lt Arasındaki Farklar.

Recommended Posts

Calibra Lt sound ile bende kısa bir süre oynadım. Acizane fikrimi belirteyim. Antrenmanda acayip keyif veren helede masadan açılınca sabaha kadar spin çekebileceğiniz hissi veren bir lastik. Fakat maçta spine girmeyip top ittirim dediğinizde yandınız zira karşıya lokum gibi top veriyorsunuz ve kafanıza yiyorsunuz. Masaya yakın hafif spinli göndermek istediğinizde de top 4 parmak ile 1 karış arasında dışarı çıkıyor. Hep çok yakın gitti bu kez olacak diyorsunuz ama bence tutturma oranı %30. Açıkcası Lt soundu ben hiç sevmedim. Aşırı top zıplatıyor ve alt lastik çok gevrek olduğu için ilk sökmede lastik pert.

arkadasım kullanıyor aynen dediğiniz gibi saygılar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

backhand'de kontrol arayanlar için g3fx iyi bir seçim değil. eğer hızlı zıplak lastiklere alışık değilseniz ilk alışma süresinde baya zorluk yaşarsınız. ölçüyü şöyle koymayı uygun buldum: backhand spin çekemeyen backhandinde sriver g3fx kullanmaktan uzak dursun. yabancı forumlarda kontrol için g2fx i öneriyorlar, denemedim bilemem...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

snapback.pngKullanıcı: Cengizpenol, Tarih / Saat: 22 Temmuz 2011 - 10:50

Calibra Lt sound ile bende kısa bir süre oynadım. Acizane fikrimi belirteyim. Antrenmanda acayip keyif veren helede masadan açılınca sabaha kadar spin çekebileceğiniz hissi veren bir lastik. Fakat maçta spine girmeyip top ittirim dediğinizde yandınız zira karşıya lokum gibi top veriyorsunuz ve kafanıza yiyorsunuz. Masaya yakın hafif spinli göndermek istediğinizde de top 4 parmak ile 1 karış arasında dışarı çıkıyor. Hep çok yakın gitti bu kez olacak diyorsunuz ama bence tutturma oranı %30. Açıkcası Lt soundu ben hiç sevmedim. Aşırı top zıplatıyor ve alt lastik çok gevrek olduğu için ilk sökmede lastik pert.

arkadasım kullanıyor aynen dediğiniz gibi saygılar

Sevgili Hakan, sayın Cengiz'in dediklerine katılarak sanırım beni kastetmişsin, olayın raketle ilgisi yok olay benim oynayamamla ilgi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 78 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..