Jump to content
Masatenisi.org Forum

Pütür'e Karşı Nasıl Oynamalıyız ?

Dogancan Dilber

Recommended Posts

teşekkürler.. sporu geniş kitlelere yaymak için hedef kitleyi bilgi sahibi yapmak gerekir. herkes sahip olduğu bilgiyi forumda paylaşırsa bir nevi masa tenisinin gelişimine katkı yapmış olur. eminim ki üstadlarımız, hata yaptığımız yerlerde bizleri uyaracaklardır. ben bu forumda bilgim olduğu kadarıyla sadece teknik taktik konularda yazmaya gayret ediyorum. ekipmanlar hakkında da az çok bilgim vardır fakat masa tenisinde ekipman olayının suyunun çıkartılması yüzünden pek oralara bulaşmamaya gayet ediyorum. her oyun stiline göre belli başlı ekipmanlar var. aynı türden 13424234 tane ekipman olması bir şeyi değiştirmez. herkes oyununa odaklanmalı. ekipmana fazla takılanlar paralarından ve zamanlarından olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

teşekkürler.. sporu geniş kitlelere yaymak için hedef kitleyi bilgi sahibi yapmak gerekir. herkes sahip olduğu bilgiyi forumda paylaşırsa bir nevi masa tenisinin gelişimine katkı yapmış olur. eminim ki üstadlarımız, hata yaptığımız yerlerde bizleri uyaracaklardır. ben bu forumda bilgim olduğu kadarıyla sadece teknik taktik konularda yazmaya gayret ediyorum. ekipmanlar hakkında da az çok bilgim vardır fakat masa tenisinde ekipman olayının suyunun çıkartılması yüzünden pek oralara bulaşmamaya gayet ediyorum. her oyun stiline göre belli başlı ekipmanlar var. aynı türden 13424234 tane ekipman olması bir şeyi değiştirmez. herkes oyununa odaklanmalı. ekipmana fazla takılanlar paralarından ve zamanlarından olur.

Ekipman işi gerçekten çok karışık iş. Ama bu pütürler ozellikle daha karışık. Çünkü her pütür daha farklı etki yapıyor ..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 11 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..