Jump to content
Masatenisi.org Forum

Tackness Chop Yüzeyi Yapışkanlı Bir Lastikmi?

Recommended Posts

merhaba.sizden öğrenmek istediğim şey tackines chp,tackines chop2,tackines drive gibi lastiklerin yüzeyi yapışkanlı olup olmadığı.sizin tecrübenizden yararlanmak daha mantıklı diye düşündüm.birde raket lastiğini aldığımızda genişliği ve uzunluğu hakkında bilgisi olan varmı?saçma gelebilir ama power returne board diye bir şey gördm ve hoşuma gitti.yalnız fiyatı çok abartı.o yüzden kendim yapmaya karar verdim.yani ne kadar büyük olursa o kadar kardır.şimdiden teşekkürler:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tackiness Chopun eski üretimlerinin yüzeyi yapışkalıyndı ama yeni üretimler ve Chop II olanların yüzeyi eskisi gibi değil ama yine de top tutuyor.

Lastikleri aldığınız zaman kare şeklinde alıyorsunuz ve raketinize göre kesiyorsunuz. Yani boyut sorunu olmaz...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

...Lastikleri aldığınız zaman kare şeklinde alıyorsunuz ve raketinize göre kesiyorsunuz. Yani boyut sorunu olmaz...

ben zaten bunu biliyorum ama sadece kare şeklindeki bir lastiğin kenar uzunluğu kaç cm onu merak ettim.bildiğim kadarıyla almanlar power retunboard diye birşey yapmışlar.forehand ve backhand topsin çalışabiliyosunuz.ama fiyatı şimdilik benim için uygun değil.o yüzden bende friendship lightening lastiklerle taşınacağımız eve yaptıracağımız parkelerden kalan parkelere lastikleri yapıştırıp evdeki masama takmayı planlıyorum.bu işi elimden geldiğimce ucuz maaliyete yapmam lazım.o yüzden uzunlukları hakkında bilgi verirseniz sevinirim :paraci:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..