Jump to content
Masatenisi.org Forum

Donic Desto F3 Bigslam Ve Vario Soft Arasındaki Farklar

Recommended Posts

bilen yok mu acaba

desto f3 big slam lastıkleri su an kullanıyorum ve cok memnunum ...big slam cok yumusak orta-hızlı arası bir lastik....spinleri bir tenergy,acuda kadar yok ama kontrollü ve hızı da iyi lastıkler .ben cok memnunum... vario soft a gelince gecen sene vario soft max lastıklerı kullanmıstım..hic memnun kalmadım soft olmasına ragmen baya sert lastıkler ve spinlerini ve top hıssını hıc begenmedım... vario soft tavsıye etmem..donic firması vario lastiklerin yenilerini üretti onlar nasıl onlar hakkında bilgim yok...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende vario soft kullanmıştım bir zamanlar..

Yumuşak mı ....değil mi ....sinden çok banada dengesiz ve kontürolsüz gelmişti..

Tahta nittaku...septear+ violin...darker 7p-7t üzerinde denemiştim..

Vay arkadaş 3 yıl oldu bir lastiğe yorum yapalı..Nasıl yapacağımı nereden başlıyacağımı şaşırıp kaldım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende vario soft kullanmıştım bir zamanlar..

Yumuşak mı ....değil mi ....sinden çok banada dengesiz ve kontürolsüz gelmişti..

Tahta nittaku...septear+ violin...darker 7p-7t üzerinde denemiştim..

Vay arkadaş 3 yıl oldu bir lastiğe yorum yapalı..Nasıl yapacağımı nereden başlıyacağımı şaşırıp kaldım..

ktm

:lol:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   0 Üye, 0 Gizli, 16 Misafir (Tam liste)

• Şu anda bağlı kayıtlı kullanıcı bulunmuyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..