Jump to content
Masatenisi.org Forum

Cornilleau Pro 700

Guest Guven

Recommended Posts

arkadaşlar bi kaç gün öncesinde Cornelleau pro 700 raket hediye aldım bi kaç senedir oynadığım bi oyun masa tenisi defansa yatkın bi oyuncuyum ama internette pek bilgi bulamadım bu raketle ilgili bi bilgi aydınlatır mısınız nedir ne değildir. şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

. sineklik olarak kullanılabilir.yada masa tenisi oynayabilrsin.senin seçimin.tava olarak kullananlar bile var:))

Alınmış (hediye veya başka türlü) olan bir malzemeye istek kırıcı böyle bir yorum olur mu..?

Heleki üye arkadaşın bizlerden istediği ilk bilgi yazısına...

Aldığı böyle bir cevaplada son yazısı olmaz umarım..

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alınmış (hediye veya başka türlü) olan bir malzemeye istek kırıcı böyle bir yorum olur mu..?

Heleki üye arkadaşın bizlerden istediği ilk bilgi yazısına...

Aldığı böyle bir cevaplada son yazısı olmaz umarım..

ktm

onu biraz neşelendirmek istedim.kırdıysam özürdilerim.hadi ama come on raket güzel fakat bigi bulamadım.bende bunu yazdım.önemli olan raket değil zaten.onu hediye almayı düşünmek veya hediye etmek önemlidir (yada almak).ama raketin güzelebenziyor.raketin sahbine söylüyorum bu sözü ,her raketin iyi ve kötü yanları vardır.açıkçası raketin markası çok iyi. bu form sadece blgi için değil neşe içinde açıldığını düşünüyorum.sakın yanlış anlaşılmasın . :oop:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesin karakteri farklı tabi ama ilk mesajda böle bi cevap almak ürküttü beni. markasının iyi olduğu sonucuna nerden vardınız

ilk mesajta neşe:)iyi olduğu sonucuna burdan vardım fakat sizin yeni olduğunuzu ne yazıkki anlayamadım.kusura bakmayın bende yeni sayılırım.daha 1 ay bile olmadı.tekrar özür diliyorum.ama raketiniz için kesinlikle üzülmeyin çünkü görünüşe göre harika bir raket.(oyun tarzına uyacağını düşünüyorum)tabi rakete 10 günde ancak alışısınız.normal süresi bildiğim kadarıyla bu.fakat kişiden kişiye değişir.ben hala 1 aydır kullanıyorum raketimi ve hala alışamadım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkesin karakteri farklı tabi ama ilk mesajda böle bi cevap almak ürküttü beni. markasının iyi olduğu sonucuna nerden vardınız

ilk mesajta neşe:)iyi olduğu sonucuna burdan vardım fakat sizin yeni olduğunuzu ne yazıkki anlayamadım.kusura bakmayın bende yeni sayılırım.daha 1 ay bile olmadı.tekrar özür diliyorum.ama raketiniz için kesinlikle üzülmeyin çünkü görünüşe göre harika bir raket.(oyun tarzına uyacağını düşünüyorum)tabi rakete 10 günde ancak alışısınız.normal süresi bildiğim kadarıyla bu.fakat kişiden kişiye değişir.ben hala 1 aydır kullanıyorum raketimi ve hala alışamadım.

Çok problem olacak bir durum değil ama bu tarz yazı yazmayı alışkanlık edinebilirsiniz diye araya girdim......

Kaldığınız yerden yazmaya devam o zaman.....

ktm

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 14 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..