Jump to content
Masatenisi.org Forum

50 Tl. Yardım ?

Guest paranoideyes

Recommended Posts

peki sizden rica etsem ne almam gerektiğini bana bulsanız, ahanda bunu al deseniz :)

bh çok iyi değil (geliştiricem inşallah) ama fh mi beğeniyorum hücum ve sert (vurarak) oynamayı seviyorum

tahta bu olabilir fh lastik için uyguna benziyo bh için bu ürünlerden hiç birini denemedim ama sana uygun olacağını düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ilginiz için teşekkürler peki bunlarla hem fh hem bh le abanalırmı:)

bide yapıştırma işi gözümü korkutuyor :(

60 tl ye falan geliyo kargo nekadar tutar bi fikriniz varmı..

son olarak ta iki arkadaş özelden msj atmış saolsunlar ilgilenmiş fakat ürünler hakkında netten bilgi bulamadım

http://www.masatenisi.org/forums/index.php?/topic/11627-yeniler-icin-satylyk-lastik-ve-tahta/

öbürüde bu

hrt sunshine-2 tahta, üzerinde globe999 2.0mm siyah lastik ve talent king 1.8mm (non-tacky) kırmızı lastikten oluşan raket var. Lastikler sıfır, kesip yapıştırdım, hiç kullanılmadı. Tahta biraz kullanıldı ama temiz, sağlam. Sadece çok ince bir lif kalkması var ama önemsiz. 60 tl ye satıyorum

nedersiniz?

not: bu hastalıkmı gözüm kapalıyken bile oynuyorum? :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben tahtaların isimlerini dahi ilk kez duyuyorum.lastik olarakta sadece global 999 u biliyorum.bildiğim kadarıyla bu lastiğin yüzryi yapışkan ve buna bağlı olarakta yavaş spinli kontrol lastiği. iyisimi eğer eviniz yaınsa kadıköyde bildiğim 3 bayi var.yapıştırmayı ücretsiz yapıyorlar.kenar bandı takıyorlar ve üstüne indrim bile yapıyolar.sana tavsiyem deta sport

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya elimin ayarı kesinlikle yok :) kesin yamulturum biyerini ondan tırsıyom :(

dalta sporun yapıştırdığından bahsetmiştiniz alıcak olduğum tahta ve fh lastigin olduğu site onlarrın sanırım hazırlayıp gönderirlermi?:)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ya elimin ayarı kesinlikle yok :) kesin yamulturum biyerini ondan tırsıyom :(

dalta sporun yapıştırdığından bahsetmiştiniz alıcak olduğum tahta ve fh lastigin olduğu site onlarrın sanırım hazırlayıp gönderirlermi?:)

sanmıyorum.ancak sandığınız kadar zor değilki internette video ları var bakıp öğrenebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

çok kolay gibi görünüyo ama yinede tırsıyom :) bbaşka çare yomsa denicez :)

kenar bandıda yapabilirmiyim, vidaoda kestikten sonra kenarları açık gibiydi ilerde sıkıntı yaratmaz mı :s

eğer korkuyorsanız tahtaya basınçlı kağıt yapıştırın sonrada lastiği yapıştırın kenarını kestikten sonra diğer yüzünede aynı işlemi yaparsınız.kenar bandına gerek yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okudum kafam karıştı :)

neyin ne olduğu anlatılıyor sanırım beni direk olarak ilgilendiren biyerini bulamadım (alıcağım rakitin yapıştırılmasında kullanlnılıcak yapıştırı sanırım bişeyi etkilemicek )

dereceme gelirsek yeni başlayan mı yoksa orta derecedemiyim bilemiyorum sadece bir arkadaşım var oynadığım. benim isteğim daha hızlı vurabilmek ne yaparsam yapıyım istediğim hızda spin atamıyorum tabi bide bh im zayıf savunma yapabiliyorum ama onunlada hızlı hucum yapamıyorum.. 100 tl ilede alıcağım raket bana nekadar etki eder nakadar iyi olur yada bi zararı olurmu hiç bilemiyorum.. ama 100 ty harcıcağım içinde gerginim ( çok para :) "gereklimi, önemlimi ne kadar yararı olur" gibi düşünceyerdeyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

okudum kafam karıştı :)

neyin ne olduğu anlatılıyor sanırım beni direk olarak ilgilendiren biyerini bulamadım (alıcağım rakitin yapıştırılmasında kullanlnılıcak yapıştırı sanırım bişeyi etkilemicek )

dereceme gelirsek yeni başlayan mı yoksa orta derecedemiyim bilemiyorum sadece bir arkadaşım var oynadığım. benim isteğim daha hızlı vurabilmek ne yaparsam yapıyım istediğim hızda spin atamıyorum tabi bide bh im zayıf savunma yapabiliyorum ama onunlada hızlı hucum yapamıyorum.. 100 tl ilede alıcağım raket bana nekadar etki eder nakadar iyi olur yada bi zararı olurmu hiç bilemiyorum.. ama 100 ty harcıcağım içinde gerginim ( çok para :) "gereklimi, önemlimi ne kadar yararı olur" gibi düşünceyerdeyim

bence elinde 2 seçenek var.hazır raket ve kombinasyon.hazır raket alırsan timo boll platin plus yada zoran primorac 7000f alabilirsin.primorac ve platin plus .kombinasyonda benim de kafam karıştı:) lastiklerin 2side donic twingo tahtada bunun ve bunun arasında kaldım.yapıştırma ve kenar bandı kısmını onlar yapıyor.bunlar senin gelişimin için daha uygun olacaktır.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 members

• Bu sayfayı inceleyen kayıtlı kullanıcı yok
  • Çevrimiçi Kullanıcılar   1 Üye, 0 Gizli, 18 Misafir (Tam liste)

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu sitede size daha iyi yardımcı olabilmek için çerezler kullanılır. Çerez ayarlarınızı buradan yapabilirsiniz, veya devam ederseniz çerez kullanımını kabul etmiş sayılırsınız..